Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Skull Fest 2018

4.8.Sobota 2018 | 12:00 UTC+1

350CZK

4. srpen 2018 – 12:00, Areál Čertův mlýn, Nový Jičín

Ačkoliv je Česká republika nabitá skvělými a velkými festivaly, které lákají fans až z dalekých koutů světa, tak se najdou i festivaly, kde to zeje tak nějak prázdnotou… Jistou šanci změnit tuto situaci má festival Skull Fest, jenž loni vystrčil drápky svým prvním ročníkem, v jehož lineupu byli k vidění jména jako Napoleon, Thell Barrio, Skywalker, Landmvrks, Landless a mnoho dalších skvělých kapel!

Pořadatelé Skull Festu se však do druhé ročníku pustili opravdu po hlavě a letošní lineup je nabitý jak ruský kulomet! A nabídne lidem několik opravdu exkluzivních věcí! Ale začneme popořadě, na hlavní Limen Stage budou k vidění kapely jako Siberian Meat Grinder (Rusko, thrash/punk), Vitamin X (Nizozemí, HC/punk), In Other Climes (Francie, HC/thrash), Barrier (USA, heavy metal), Skywalker (ČR/Anglie, post HC), Hopes (ČR, HC), Sodoma Gomora (ČR, Horrorcore rap), The Fall Of Ghostface (ČR, post HC), Slander (Itálie, metal/HC) a další zajímavá jména z domácí i zahraniční scény.

To ovšem není vše. Festival nabídne především exkluzivní slam – beatdown – deathcore stage! Organizátoři z Enemy booking upozorňují, že nic podobného žádný jiný festival v ČR ani SR nenabízí a také především to, že beatdown koncerty jsou na území ČR velice vzácné. A jména která budou k vidění na této stage, vás rozhodně posadí na zadek. Role headlinera se zhostí kapela Ingested (UK, slam death metal)! Dále budou k vidění uskupení A Night In Texas (Austrálie, deathcore), Mental Cruelty (Německo, brutal slam/deathcore), Words of Concrete (Německo, beatdown), Brothers Till We Die (Španělsko, HC/metal), Carbine (UK, beatdown) nebo Distant (Nizozemí, beat-tempo, deathcore).

Opravdové skvosty této scény! Festival se odehraje opět ve městě Nový Jičín a to v areálu Čertův mlýn nedaleko areálu Sklaky… Takže luxusní kapely na naprosto úžasném místě, 4.srpna, Nový Jičín – Nesmíš chybět!

Vstupenky na tuhle palbu jsou k dostání na smsticket.cz za 350 Kč.

Podrobnosti

Datum:
4.8.Sobota 2018
Čas:
12:00 UTC+1
Cena:
350CZK
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/1372480836207418/

Pořadatel

ENEMY booking

Místo konání

Čertův mlýn
Nový Jičín, Česká republika + Google Mapa

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..