Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Somnolent Feast V

29.9.Sobota 2018 | 19:00 UTC+1

350CZK

29. září 2018 – 19:00, Melodka, Brno

Brněnská doomová kapela Somnus Aeternus uvádí společně s Chimera black production pátý ročník Somnolent Feast s velikým tahákem!

V Brně vůbec poprvé a exkluzivně jako hlavní hvězda večera předvedou své umění jedineční Kauan! Zazní živá interpretace koncepční desky „Sorni Nai“, která bude také doprovozena projekcí. Tématem „Sorni Nai“ je zkáza tzv. Djatlovovy výpravy, která záhadným způsobem našla smrt v Uralských horách roku 1959. Kauan původem pochází z Čeljabinsku, takže jsou pro vyprávění tohoto příběhu skutečně povolaní. Jsme si však jisti, že to, co vám vyrazí dech a zanechá životní památku z tohoto večera, je jejich hudba. Špičkové zvukové a světelné podmínky Melodky umožní vyniknout špičkovému něžnému i tvrdému, vždy však magickému umění Kauan a věřte, že na tento trip budete dlouho vzpomínat.
Dalším zahraničním hostem jsou němečtí Doomed! Doomed zanedlouho vydávají v pořadí šestou desku s názvem „6 Anti-Odes to Life“ a živá prezentace bude poprvé v ČR součástí jejich setu na Melodce. Doomed potěší ty návštěvníky, kteří mají na doomu rádi nekompromisní deathový spodek a kapely jako jsou Bolt Thrower nebo třeba My Shameful. Na set Doomed se doporučujeme připravit a projít si texty dalších alb „Anna“ a „Wrath Monolith“. Ať už jde o hněv z toho, že dnešní války nejvíc odnáší civilní obyvatelstvo a hlavně děti nebo o znechucení z ignorantsví a cynismu, s Doomed nás zřejmě spojuje přesvědčení, že doom metal je více než živý žánr proto, že skutečné bolesti je všude kolem i v nás samých tolik, že budeme mít o čem psát hudbu nadosmrti.
Posledním vystupujícím letošního Somnolentu budou Self-hatred! Plzeňáci nás přijedou vtáhnout do svého nového alba „Hlubiny“, které vyjde zanedlouho pod Solitude Productions. „Hlubiny“ jsou koncepčním albem mapujícím fáze vyrovnávání se se sebevraždou milované osoby. Album zazní v Brně živě vůbec poprvé a vystoupení bude podobně jako u Kauan doprovozeno promítáním obrazového materiálu. Vystoupení bude možné zažít v této unikátní podobě (včetně jedinečného setlistu) v Brně jednm jednou, protože právě v této podobě budou SH vystupovat pouze v rámci koncertů doprovázejících vydání alba.
Chybět samozřejmě nebudou ani Somnus Aeternus, kteří zahrají své druhé album „Exulansis“ a možná dojde i na překvapení.

Vstupné je možno zakoupit v předprodeji přes portál smsticket (zde odkaz přímo na nákup) za 350 Kč. V případě nákupu vstupenky na místě si nachystejte 400 Kč.

Podrobnosti

Datum:
29.9.Sobota 2018
Čas:
19:00 UTC+1
Cena:
350CZK
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/239680453264242/

Pořadatel

Chimera black production
E-mail:
chimerablackproduction@seznam.cz
Webová stránka:
https://www.facebook.com/chimerablackproduction/?ref=page_internal

Místo konání

Melodka
Kounicova 20/22
Brno, 602 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 733 669 731
Webová stránka:
http://www.melodka.cz/

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..