Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Týnecký mazec 2018

21.Červenec | 13:00 UTC+1

320CZK

21. červenec 2018 – 13:00, Týnec nad Labem

12. ročník oblíbeného metalového festivalu v Týnci nad Labem. Jak říká klasik: „Kdo zkusí, nechce jinak“. Super areál, výborný zvuk, skvělí lidi, fajn atmosféra, 10 kapel včetně zahraniční účastí (tento rok obzvlášť rozmanitá sestava), dobré pivo, dostatek jídla ad. To vše nabídne Týnecký mazec 2018. Kdo nevěří, ať dorazí a kdo už byl, tak se, doufáme, vrátí.

A na koho se těšit? Třeba na švýcarskou melodeath/metalcore kapelu Promethee, jež v současné době pracuje na nové desce. Irské kapely nejsou v ČR moc k vidění, takže by byla škoda si nechat utéct alternativně melodeathovou bandu Words That Burn. Death metalovou sypačku bez kompromisů přiveze z Maďarska pětice Angerssed a poslední zahraniční hvězdy budou melodičtí doomaři z Doomas a jejich krajané libující si v melodickém metalcoru, As They Rise. Týnecký mazec dává prostor i domácím kapelám. Kromě domácích Elysium se na festivalu představí Koloss, kteří vám spolu se Spreading Dread naservírují death/thrashové běsnění. Pokud máte radši čistý hardcore, budou nachystáni splnit vaše očekávání Crippled Fingers. Poslední kapelou z bohatého lineupu je řízná death metalová banda ze severu Čech, Purnama.

Vstupenky jsou v předprodeji k mání za 320 Kč, na místě budou stát 350 Kč.

 

Podobné články

Podrobnosti

Datum:
21.Červenec
Čas:
13:00
Cena:
320CZK
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/753307378182047/

Pořadatel

Týnecký Mazec festival
Webová stránka:
http://www.tyneckymazec.com/

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.