Hellhammer festival 2015

Praha, 3.4.2015, EXIT-US klub

Pražský klub Exit-us se má na co těšit a těšit se můžou i příznivci metalové hudby. Letošní Hellhammer je po necelém roce zpět a opět je nabitý skvělýma kapelama. A kdo že to vlastně vystoupí? Jdeme na to.

MELTDOWN – Mladá melodeathová smečka z Prahy, kterou lze přirovnat třeba k finským Kalmah odstartuje celou akci.

MEAN MESSIAH – Kapela okolo Dana Frimla je při koncertní chuti a i v Exit-usu vám jistě ráda předvede svoji pódiovou jízdu. Thrash/death jak má být na Hellhammer festu 2015!

WELICORUSS – Rusko-česko-srbský pagan black metalový soubor bude taky k vidění a je na co se těšit. Black metal s lidovými nástroji a symfonickými prvky, který vás zaručeně dostane.

SEBASTIEN – Headlinerem akce budou progresivní power melodici Sebastien! Jejich debutová deska Tears Of White Roses sklidila velice pozitivní kritiky a zcela oprávněně. Sebastien si zahráli i na největším českém rockovém festivalu Masters of Rock a na jevišti měli velké zahraniční hosty, např. Apollo Papathanasio, či Roland Grapow.

Dveře klubu se otevřou v 19:00 a produkce začne v 19:30. Vstupné je 150,- takže neváhejte. Hellhammer 2015 bude velký!!!

Facebook Událost: https://www.facebook.com/events/342113795991960

Hellhammer festival 2015

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na