Negură Bunget/rom, Panychida, Grimegod/rom, Northern Plague/pl – Papírna Patro

Další událost v unikátních prostorech patra Plzeňské Papírny bude zcela jedinečná. V útrobách černých závěsů se vám představí rumunská Negură Bunget při jejím jediném koncertu v ČR během tohoto evropského turné, personálně provázaní Grimegod, pagan/blacková PANYCHIDA a death/blackoví Northern Plague z Polska.

Nejslavnější tvrdě metalová formace NEGURĂ BUNGET z transylvánských hvozdů představí během svého tříměsíční evropské turné novou desku „TĂU“. Na albu dostaly větší prostor ambientní vlivy, naleznete na ní i pečlivě vystavené atmosférické kompozice, ale ty jsou dobře známy i z předchozích počinů. Utvrdit se o tom můžete v jejich náladotvorném novinkovém klipu ke skladbě „Nametenie“. Přijďte se přesvědčit o tom, že současná sestava patří k těm nejsilnějším v jejich historii.

Personálně provázaní GRIMEGOD s NEGUROU BUNGET se na scéně pohybují už čtrnáct let. Po dvou demonahrávkách a třech dlouhohrajících deskách vydali v minulém roce skvělé album „Wrong Roads“. Kromě death/doomových kořenů kladou důraz na silnou atmosféru a i v jejich hudbě je cítit vliv jejich rodné země.

Plzeňskou pagan/blackovou formaci PANYCHIDA a pořadatele festu PHANTOMS OF PILSEN v jejich rodném kraji není zrovna nutné představovat. Jejich poslední počin “Grief for an Idol” byl příznivě přijat kritikou, mají za sebou spousty koncertů po Čechách i Evropě. V současnosti se připravují na novou desku a o jejich současné formě se můžete přesvědčit na místě.

Posledním jménem na soupisce jsou NORTHERN PLAGUE z Polska. Jejich poslední deska Manifesto představuje vyzrálý materiál stavící převážně na střednětempém death metalu s blackmetalovým odérem. Nelze je nedoporučit příznivcům Vader, či Decapitated, se kterými NORTHERN PLAGUE jeli turné.
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1586851028199727/

Podobné články

Negură Bunget/rom, Panychida, Grimegod/rom, Northern Plague/pl – Papírna Patro

| Akce | 0 Comments
About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na