Rozhovor: Subadarix Kromlech – Subadur Fest

Ahoj lidičky. Možná o tom nevíte, ale nadávno proběhl Subadur Fest a moje maličkost zřídila s jeho Hlavním a Jediným organizátorem rozhovor. Takže pokud se chcete dozvědět něco málo o tom co je ten člověk zač, a hlavně info o chystaném Moravia Pagan Festu, určitě čtěte!

Zdár, tak tě zdravím jménem Obscuro.cz jsem moc rád, že jsme se konečně sešli(domlouvali jsme se snad měsíc!? pozn. autora)! Mohl bych tě poprosit o představení? Kdo seš, co děláš, a jakou roli máš na festivalu Subadur Fest?

 

Také zdravím… jsem zpěvák a frontman kapely Subadur, hrajeme pagan black a postupem času se přidají, i folkové nástroje jako irské flétny, dudy a housle. Subadur fest? No v podstatě už ho třetí rocnik táhnu sám možná to podle toho taky tak vypadá(smích) je to ale spíš rodinný festival takže to nikdo neřeší.Jinač nechám si říkat Subadarix Kromlec.

 

A plánujete v budoucnu tento festival rozšířit? Nebo to chcete nechat v podobě rodiného festu?

 

koťátko

 

No rád bych tomu trochu pozvedl úroveň, ale né moc chci udržet tu rodinnou atmosféru, ale né aby to vypadalo tak „vidlácky“ přistí rošník se bude pravděpodobně na hradě Orlik nad Humpolcem a trochu zajimavější a profesionálnější, každopádně plánujeme s kamarádem Moravia pagan fest. Respektive on plánuje a já mu s tim pomáhám, a chceme ho udělat na úrovni evropských festivalů… ale kdo ví jak to dopadne

 

Moravian pagan fest? To zní skvěle! Můžeme ho čekat už příští festivalovou sezonu?

 

Snažime se, ale vše nejde to tak rychle a chceme tomu dát vše takže až tu dalši… ale už teď se teším… a čtenáři by měly taky… bude to plné workshopů, super hudby, přednášek, šermířských vystoupení a tak dále.

 

Už teď mám chuť koupit si lístek! Hlavní otázka, kterou bych ale rád položil ohledně české scény. Myslíš si, že má co nabídnout ohledně metalu, nebo je to tak, že tu chcípl pes?

 

Chcipl pes? Tuším že taková kapela tu taky existuje… určitě se tu najde spousta super a zajímavých kapel například mí oblíbenci Arch of Hell uplně bezva… nebo světoznamií Masters Hammer… takže určitě máme světu co nabídnout, a co teprv až to pořádně rozjedeme my, to bude apocalypsa!(smích)

 

 

To doufáme! Každopádně děkuju za tvůj čas na tehle krátkej rozhovor, na závěr ještě krátkej rozstřel.
Pivo nebo Medovina?
Rum nebo Dvojtej rum?
Folk metal nebo Death metal?
Přírodní žena nebo upravená žena?

 

Medovina s pivem… a nebo medovina k pivu rum?
Flašku!
Oboji miluji, ale záleží na tom na co mám chuť… ale asi radši folk…
Ženskou jakoukoli, ale radšsi priřodní.

 

Kapela Subadur

Subadur Fest

Podobné články

Rozhovor: Subadarix Kromlech – Subadur Fest

| Článek, Rozhovory | 1 Comment
About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

1
Komentujte

avatar
1 Vlákno komentářů
0 Odpovědi ve vlákneš
0 Odběratelé
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Autoři komentářů
Reggy666 Poslední autoři komentářů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Reggy666
Host
Reggy666

Pěkně ty….. 🙂