V pátek se konal Vomit the Darkness, kterej se pořádal pod záštitou DEATHNOISE PRODUCTION, a tak sem se rozhodl Vám napsat co nejvíc, respektive to co si pamatuju. Hlavní je ovšem to, že všechny kapely sklidily úspěch a vše se obešlo bez větších potíží.

[Best_Wordpress_Gallery id=“2″ gal_title=“vomit the darkness“]

Fotografka musela bohužel odejít po 3. kapele, tímto se omlouváme kapelám, které jsme nestihly vyfotit..

Přišel jsem tam s naší fotografkou, koncertovat se začlo až ve 20:00 tak sem si dal pivo, fotograf rum s colou, pozdravily jsme týpky s naší akreditačkou a čekaly na kapely.

Všecko vypuklo zhruba ve dvacátou hodinu večerní, kdy na stage přišli vikingové, kteří si říkají BLOODY OBSESSION, kytarista kterej vypadal jako někdo kdo právě vylezl z pekel a snažil se všechny v publiku posednout drsným výrazem a upřeným pohledem do předních řad kotle. Ačkoli když tak přemejšlím, je možné že ty lidi v kotli posednul a díky tomu tam rozjeli hotové peklo, které trvalo až do poslední kapely. Zpěvák, kterej byl mladej, ale uměl growlovat jako statný viking. Vrcholem čísla(především pro faninky) bylo svklečení triček. Já si tedy šel raději pro pivo a nechal fotografku fotit obnažené tělo zpěváka. Dovolím si říct, že kluci se otevření tohoto skvělého večera zhostili velice dobře a díky jim za skvělou hudbu.

 

Po menší pauze, výměně a lazení, nastoupili mnou velice očekávaní NAHUM, kteří jak jsem pochopil mimo jiné, celý večer zorganizovaly. Tihle týpci nejsou žádné béčka, ani amatéři. Jejich zpěvák, kterej jakmile se postavil na podium, přihmouřil oči a jeho hadím pohledem se kouknul do publika, ve mě vzbuzovalo husí kůži. Nastalo ještě větší peklo, ještě větší davové šílenství a naše fotografka měla co dělat, aby se jí neroztřískal foťák. Ovšem ostří hoši z NAHUM, věděli jak na lidi, gestikulace zpěváka, a celková procítěnost kapely, ovlivnila celou atmosféru jejich vystoupení a dovolím si říct, že dredatej ďábel, kterej je na pozici jejich zpěváka, ví jak lidem rozproudit svým hlasem krev v žilách! Nejlepší prostě ale bylo, když k němu na podium skočila slečna, která mu dělala doprovodný zpěv na jeden song, a způsobily to, že vytáhli celej koncert na uplně jinou úroveň!!

 

No a další kapela si říká FATALITY, no jejich hudba byla fakt fatální, né v tom zlém smyslu. Zpěvák se s tím nemazlil a prostě skočil do publika, pobíhal tak a sám rozjížděl kotel, protože na koncertě se v prvních řadách prostě nestojí, ale skáče! Ačkoli je pravda, že zpěvák s výzáží buldoka nejdřív naháněl hrůru, se pak proměnil v príma chlapíka.

 

Největším překvapením pro mě byla kapela DYSANGELIUM, když sem stál pod podiem, a vyšli typci, kteří vypadají jako vikingové, kteří právě přišli z nájezdu na křesťany, a začli hrát, nešlo to jinak než prostě zaházet s lidma v publiku, a vyřvat si přídavek, protože sem si to užíl a publikum taky, bubeník byl akční a hodil mezi lidi paličky, a naštěstí se mi jednu podařilo ukořistit, takže chlapci mají plus, jelikož od nich mám paličku a proto dostávají 11/10 bodů. Dle mého názoru, má kapela dlážděnou cestu, jelikož hrajou fakt nářez. Pevně doufám, že to nebyla jejich poslední návštěva!

 

A nyní se dostáváme k poslední kapele od, které sem si musel prostě koupit tričko a od kytaristy, jsem dostal dárkem CD. Hoši měli technické potíže takže začli o dost později, a bubeník byl dost frustrovaný, naštěstí jím to ale nebránilo v tom hrát kvalitní hudbu. Energie zpěváka a dvou kytaristů, kteří měli doprovodný zpěv byla k nezaplacení. Kapela se jmenuje BLOODWORK a je z UK. Nebudu lhát, jejich vystoupení bylo užasné, a kotel byl naprosto šílený, lidi padaly, pogovaly, skákaly, vběly na podium a skočily do kotle, jo a klouzaly po rozlitým pivu. Nejúžasnější na tom bylo, že lidi drželi tempo s tím jejich, které bylo vražedné(doslova), jejich ultra rychlé songy, nutily lidi v kotli se hýbat téměř neuvěřitelnou rychlostí. Prostě paráda, moc se mi to líbilo a doufám, že je uvidím zase.

 

Akce byla prostě parádní, klub narvanej k prasknutí, kotel, pivo, rum, ženy, dobrá hudba. Co víc si přát? Už se těším na vol. 3!!

 

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x