Winter Agressive Fest..že nevíte o co jde? Je to metalovej festival, kterej svétlo světa spatřil roku 2011, je na východě čech. Srocuje především menší klubové kapely, které dostanou možnost zahrát si na skutečeném festivalu. Tito chlapáci se rozhodli vytvořit i zimní událst tohoto festivalu. Ovšem více již v oficiální tiskové zprávě.

 

WINTER AGRESSIVE FEST 2014

Po skončení letní sezóny 2014 se další úsilí pořadatelské agentury AGRESSIVE Production přeorientuje na zimní verzi AGRESSIVE MUSIC FESTU , listopadový Winter Agressive Fest , který se s přídomkem „Listopadová metalová revoluce“ koná 15. Listopadu opět v sále restaurace v Pohoří.

Po loňském úspěšném ročníku i letos pořadatel vsadil na zahraničního headlinera , tentokrát z rakouských Alp a do Pohoří povolal energickou metalcore partu TUXEDO , která , jak sama říká produkuje nefalšovaný a tradiční „alpinecore“. To vše podtrženo vystoupením v tradičních tyrolských krojích. Až na vyjímky je line-up WAF 2014 sestaven z kapel , které na Agressive projektech prozatím nehrály. Jedinou výjimkou je pořádající hronovský INPAIN se svým tradičně úderným HC/metalem. Dalším lákadlem jsou bezesporu polští death metalisté WARBEL , jejichž smrtícímu kovu dominuje dívčí brutální vokál Karolíny „gigi“ Viecek. Dalšími účastníky jsou již tuzemské spolky všech metalových žánrů.. Thrashery zastupují havířovští bezbožníci ANTIGOD. Energický dech/metalcore přivezou z Prahy slibně se rozjíždějící ALL THE SECRETS INSIDE. Podíl melodiky na WAF dodají rovněž pražští WHITE LIGHT , za jejichž mikrofonem najdeme majitelku operního hlasu Alien. Celý line-up pak doplní svým poctivým hardcore kapela SOUSTRAST . Na akci bude tradičně ke koupi merchandise všech Agressive akcí a to včetně nové série pro AMF 2015. Dalším bodem programu je plánovaná premiéra dokumentu z letošního AMF. Pořadatelská restaurace „U Jedničky“ nabídne jako vždy výběr jídel v duchu tradiční domácí kuchyně za příjemné ceny. To vše podtrženo kvalitním zvukem , světly a propracovanou stage.

Cílem pořadatele je , aby se opět celá akce nesla v duchu jednoho velkého metalového mejdanu s přátelskou atmosférou , tak jak tomu bylo v uplynulých letech a jak je na akcích pod hlavičkou Agressive zvykem.

http://youtu.be/bq7qExZZ0nQ

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x