Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JEEPERS CREEPERS BOHUMÍN VOL. 7

14.9.Sobota 2019 | 16:00 -23:30 UTC+1

Po 22 letech pozvánka na legendární koncert kapel, které hrají styl souborně nazvaný Sharpi Druty, jak říkaly naše mámy… Návrat na místo činu do Pudlova, do hospody U Studny, kde byl DŽIPRS poprvé v roce 1991!

Program začne v 16:00 promítnutím hodinového záznamu z JEEPERS CREEPERS koncertu z Pudlova roku 1991.

17:15 ZZKLPIDL – legendární kapela z Bohumína pohybující se na hranici stylů noise/core/disharmonic/blues (letos nahráli nový singl). Očekává se, že jestli vystoupí, tak to bude průser, anebo takový dym, že Grog bude chtít od nich hrát všechny hity… Po 30 letech a bez zkoušky… Prostě Pidl.

17:30 128 POSLEDNÍCH – další bohumínská pecka, která coruje a nesere se s tím. Necháme se překvapit, kolik drajvu synkům zbylo.

20:00 VERPA – Bohumínská kapela, která sahá až do roku 1985 a určovala thrashové tempo, prý se dali dohromady speciálně kvůli tomuto koncertu a retro očekávat nemáme. Mají nabito v thrash-deathovém stylu.

21:00 KATTYGYALL KENTA – Další bohumínská star, o které mají povědomí i ti, co se denně dívají na řeku Vltavu. Reggae/world/dub music ocení především dámy a jemnější povahy. K. Kenta hraje za doprovodu DJ Martyzana.

22:00 THCULTURE – Kapela z dalekého Rzeszowa, která hrála i na posledním Jeepers v roce 1997. Zpěvák, skladatel, video-umělec pochází z legendární polské punkové kapely Smar SW. Momentálně hraje jen s bubeníkem a samply podpořenými videem. Angažované songy apelují na nešvary tohoto světa. Hluboké zamyšlení nad tím, kam vlastně směřujeme. Směsice HC/noise/trance.

23:30 NIKANDER – Nekompromisní parta z Brna se zpěvačkou z Orlové, která vás nenechá na pochybách, že něžné stvoření umí být fakt drsné. Poslední album pod názvem „Sekera prohnaná kolenem“ mluví za vše. Sludge/metal.

00:30 P.O.P. (Protocols of Paranoia) – Tato kapela nejraději hraje až po půlnoci a dle názvu lze usuzovat, že to bude bizzááárr. Duo, někdy trio se zpěvákem, který poletuje mezi Prahou a Los Angeles, a kytaristou z legendární kapely Temný krtek z Třebíče.

Podrobnosti

Datum:
14.9.Sobota 2019
Čas:
16:00 -23:30 UTC+1

Místo konání

Bohumín – Pudlov, Restaurace u Studny
Bohumín - Pudlov, Moravskoslezsky kraj Česká republika + Google Mapa

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..