Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Loud Farm Fest

23.8.Pátek 2019 | 10:00 UTC+1

23. – 25. srpen 2019 – 10:00, Skiland, Myjava

Třetí ročník metalového festivalu Loud Farm Fest se opět uskuteční v lyžařském středisku Skiland Stará Myjava na Slovensku. Nedaleko našich hranic si tak můžete dopřát vystoupení více jak dvaceti kapel v nádherném prostředí Bílých Karpat.

Jako první oznámili organizátoři kapelu, jejíž název je známý po celé Evropě a při tom pochází z malé jihočeské vesničky. Domácí králové gore grindu a šiřitelé pohádek z ToiToiek, Gutalax! Druhou kapelou jsou Malťaňé MartYriuM, které čeká v roce 2019 oslava 20 let na scéně. Za tu doby stihli obohatit šuplík melodického black metalu o čtyři sympatická alba, takže mají z čeho na živá vystoupení vybírat. Poslední dosud známou kapelou jsou domácí death metaloví brusiči Brute, kteří ohlodávají každý tón své muziky do morku kosti.

Pro podrobnější info stačí sledovat FB event anebo jednou za měsíc čeknout tento post…

Update 6. 11.
Ani ne měsíc je za námi a sestava se pěkně rozrostla! Progresivně/technický death metal je muzika náročná na poslech, ale švýcarští Virvum ji naštěstí podávají ve velice stravitelné formě, kterou je třeba ocenit a na Loud Farm Festu tu příležitost mít budete. Prog/melodeathová formace z Nové Dubnice Morna chystá svou třetí desku, na kterou se jistě mnoho fanoušků těší. Účastníci Wackenu 2017 si předchozí deskou „Nuisance“ nastavili laťku celkem vysoko a očekávání jsou veliké. Chybět nebude ani deathcore, teda spíš masakrální deathcore. Slovinská grupa Within Destruction patří k tomu nejlepšímu, co může evropská nabídnout a ve Skilandu své postavení jistě potvrdí. Pro příznivce black metalu bude jistě příjemná informace potvrzení české kapely Stíny plamenů v čele s Lordem Morbivodem. V sestavě se objevuje další kapela z Malty, tentokrát brutal death metaloví řezníci Beheaded. Poslední dosud známou kapelou jsou králové pomalých tónů zahalených v nekonečné temnotě, domácí funeral doomová Samsara.

Podrobnosti

Datum:
23.8.Pátek 2019
Čas:
10:00 UTC+1
Štítky Akce:
, , , ,
https://www.facebook.com/events/719921258351173/

Pořadatel

LOUD FARM BOOKING

Místo konání

Skiland
Stará Myjava 411
Myjava, Slovensko
+ Google Mapa

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..