Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pandemonium /SWE/ +TLOR, Embrace the Darkness, Eternal Damnation

21.6.Pátek 2019 | 19:00 -23:30 UTC+1

Details

Pandemonium /SWE/ (Blackened Death Metal)
Tisíc Let Od Ráje (Death/Black Metal/Hard Core)
Embrace the Darkness (Melodic Death/Doom Metal)
Eternal Damnation (Black Metal)
———————————————————————————–
PANDEMONIUM /SWE/
https://www.youtube.com/watch?v=VzGlcKYyU2g

Kapela Pandemonium vznikla na podzim roku 1997, kdy se parta mladých metalových hlav rozhodla podělit se světem o jejich unikátní melodic death metalové melodie. První demo „Emotions…“ spatřilo světlo světa v roce 1998 a rychle následovalo vydání dvou mini CD „…To Apeiron“ (1998) a „Twilight Symphony“ (2000). Po tour v jejich rodném Švédsku a pár personálních změnách v kapele přichází rok 2002, kdy kapela vydává své první plnohodnotné CD „Insomnia“ pod americkou nahrávácí společností JCM Records. Album bylo veřejností velice dobře přijato a kapela v témže roce koncertovala napříč Evropou. Následující album „The Autumn Enigma“ bylo nahráno v roce 2004, ale vydáno až o dva roky později pod kandaskou nahrávací společností Prodisk/Profusion Records. Kapela pokračovala s evropskými koncerty a v roce 2007 se ocitla znovu ve studiu, kde nahrála své třetí album „Whispers“. Vydání následovalo v roce 2008 a album bylo umístěno na web, kde bylo volně dostupné ke stažení. Už za první měsíc bylo staženo více než 5 000 kopií. Později téhož roku však kapela na nějaký čas oficiálně ukončila svou činnost, kvůli odchodu některých členů. Zbytek ovšem nelenil a psal nový matierál, který byl nahrán v roce 2018, již ve stávajícím uskupením, pod švédskou nahrávací společností Dead End Exit Records. Toto v pořadí čtvrté album nese název „Monuments of Tragedy“.

TISÍC LET OD RÁJE
https://www.youtube.com/watch?v=ZT-nCZcMmWE

Brněnská kapela mixující black/death metal a hardcore s dvěma extémními dívčími vokály. Kapela má na svém kontě tři vydaná CD a mnoho koncertů v ČR i zahraničí. Je jednou z prvních skupin, která začala využívat extrémní dívčí zpěv. Koncerty TLOR se vyznačují divokou pódiovou show a kapela často vystupuje na různých benefičních akcích.

EMBRACE THE DARKNESS
https://www.youtube.com/watch?v=0xO32csqaWM

Melodic doom/death metalová formace, která působí nejen na české scéně od rokou 2012. Poslední vítězové Spark Fresh Blood protentokrát chystají doplnit svou sestavu na jednu ze dvou speciálních show o violoncello, a jedná se o jednu z posledních show před vydáním jejich debutové dlouhohrající desky.h

Podrobnosti

Datum:
21.6.Pátek 2019
Čas:
19:00 -23:30 UTC+1
Štítky Akce:
, , , ,
https://www.facebook.com/events/904491543222283/

Místo konání

Melodka
Kounicova 20/22
Brno, 602 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 733 669 731
View Místo konání Website

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..