Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Sněť release party, Kringa, Goatcraft, Death Racer, Slavery

26.6.Sobota 2021 | 17:00 -23:50 UTC+1

Sněť release party

Po několikaměsíční hibernaci se bestie pomalu probouzí k životu, je bledá, anemická a frekvence jejího tepu je pomalá. Naštěstí ale letošní obzvláště chladné a potemnělé jaro vyvrhlo flákotu, která jí doufejme opět vrhne do života v plné síle. Zasmrádající potravou je první full lenght album tuzemské shnilé formace Sněť, kterou všichni dobře znáte. Současná situace dovoluje možnost přijít a přinést vlastní obětinu, tak to vyzkoušíme.

Je možné, aby se jeden z nejodpornějších (samo v dobrým) hudebních žánrů stal jedním z nejúspěšnějších v tuzemských metalových vodách? Je. Sněť je zpuchřelá zdechlina, produkující tu nejchorobnější formu death metalu kterou si lze představit a konečně jsme se dočkali první desky. Sněť je tu!

Protože je to release party, pozvali jsme řadu hostů – sudiček, aby pomohli nové desce na tento marnivý svět. KRINGA je rakouská blackmetalová vychřice, načichlá sírou a okultismem. Opět rakouští DEATH RACER se ukázali jako naprosté zjevení speed / punk / metalové škatulky. Goatcraft ze slovenska asi netřeba představovat, okultních a temných deathmetalových kapel se v našich končinách zase moc nevyskytuje. Jako lokal support se představí taky s novou deskou místní Slavery.

Akce proběhne podle aktuálního balíčku vládních nařízení, takže se rovnou připravte na respirátory, rozestupy, nutnost mít test / očkování / doklad že jste prodělali covid a nutnou evidenci na vstupu.

Sněť release party

Podrobnosti

Datum:
26.6.Sobota 2021
Čas:
17:00 -23:50 UTC+1
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,
https://www.facebook.com/events/548588869464244/

Pořadatel

Kreas Promotion
E-mail:
m.kreas@gmail.com
View Pořadatel Website

Místo konání

MusicClub Modrá Vopice
Spojovací, 190 00 Praha
Praha, Česká republika
+ Google Mapa

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..