Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Týnecký Mazec 2021

21.8.Sobota 2021 | 14:30 -22.8.Neděle 2021 | 03:00 UTC+1

Zdarma
Týnecký Mazec 2021

21. srpna – Týnec nad Labem / Letní parket Ostrov 15:30

Situace se po roce opakuje, ale my do toho jdeme zas. Opatření nás donutili přesunout náš „Mazec“ z června na srpen a část kapel i na rok 2022. Minulý rok to vyšlo a vyjde to i tento. Kebule si budete moct vytřást na 8 kapel, a k naší radosti, i včetně zahraniční účasti, která nám byla přislíbená od maskrozní belgické mlátičky s názvem BEAR. Žánrově jsme to tradičně roztáhli velice široce, ale stále v rámci extrémního metalu!!!

Snažíme se naším návštěvníkům ukázat něco extra, a to určitě belgičtí BEAR jsou. Jejich první vystoupení v ČR se odehraje právě u nás na „Mazci“. Groove sekané riffy, hitové refrény, promyšlenost, technika a extrémně energická show to jsou BEAR. Ne nadarmo je kapela označována za jednu z nejnebezpečnější kapelou naživo. Dalších 7 kousků bude už z našich luhů a hájů. Promyšlený deathmetal s progresivními prvky bude zastoupen bandou NEUROTIC MACHINERY. Poslední deska je naprosto skvělá. Mix deathmetalu, groove a post prvků ve vražedném, ale vyváženém koktejlu. Další neméně zajímavou bandou bude industriální eskadra Dana Frimla MEAN MESSIAH. Jejich thrash s prvky industriálu je pastva pro uši. Atmosféru zahustí kuřimští EMBRACE THE DARKNESS s jejich mixem doomu a deathmetalu, který už byl také oceněn v soutěži pro mladé metalové talenty. Nejostřejší bandou tento rok budou PROLAPSED. Svým mixem deathu a grindu smetou vše živé z dosahu. Čerstvou krev budou zastupovat deathcoristi CROW TO CROW a na melodičtější notu zahrají pražští NOISEBLEED, kteří míchají moderní prvky metalcoru, djentu a v jejich čele stojí frontmanka Eva. Aby byl mazec úplný je potřeba dodat poslední díl do skládačky, a to je domácí banda ELYSIUM, která se pohybuje na pomezí technicky pojatého deathmetalu s core prvky.

A tady ještě nezbytná fakta. Festival je pořádán v příjemném areálu letního parketu „Ostrov“ ve středočeském městě Týnec nad Labem (cca 60 km od Prahy, 30 km od Pardubic), V areálu je dostatečný prostor pro stanování (možno přijet již v pátek). O pitný režim i něco do žaludku bude jako vždy postaráno!!! Pohodlí návštěvníků je zajištěno dostatkem lavic se stoly s přímým výhledem na pódium. Parket je kryt mobilním stanem o rozloze 160 m2 takže nepřízeň počasí nemá na zážitek z festivalu prakticky žádný vliv. Areál bude otevřen od dvou hodin. V těsné blízkosti areálu je i dostatek prostoru pro parkování. Samozřejmostí na „Mazci“ je jedinečná atmosféra, skvělý zvuk, příjemný areál, dobré pivo a jídlo. Metal!!!

Kompletní soupiska festivalu: BEAR /BE/, ELYSIUM, NEUROTIC MACHINERY, EMBRACE THE DARNESS, MEAN MESSIAH, PROLAPSED, NOISEBLEED, CROW TO CROW.

Veškeré informace o festivalu se dozvíte na FCB stránka festivalu, FCB událost

Týnecký Mazec 2021

Podrobnosti

Zahájení:
21.8.Sobota 2021 | 14:30 UTC+1
Ukončení:
22.8.Neděle 2021 | 03:00 UTC+1
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,
https://www.facebook.com/events/468135413779471

Pořadatel

Týnecký Mazec festival
View Pořadatel Website

Místo konání

Týnec nad Labem
Bělohorská 281 26 + Google Mapa

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..