Demoncy (2015)

Američtí black metalisté Demoncy ohlásili, že se vrací né jen na koncertní podia, ale také nahrávání nového materiálu. Po živém vystoupení ve Washingtonu 28.2. se Ixithra a spol. vydají na krátké americké turné s Antaeus a na nadcházející rok je předběžně plánován koncert v Berlíně v rámci dalšího ročníku festivalu Nuclear War Now! Zmíněným novým vydáním bude Empire of the Fallen Angel (Eternal Black Dominion), které nabídne čtyři nové skladby Risen from the Ancient Ruins, Scion of the Dark, Eternal Black Dominion, Sepulchral Whispers a také znovunahrané předposlední album. Gatefold vinyl a CD by měly vyjít ještě letos u Forever Plagued Records. Kromě Ixithry dnes v Demoncy působí i hudebníci vystupující pod pseudonymy Necreon, Grymoreth a Vorthrus.

Empire_Of_The_Fallen_Angel

 

FB profil band:https://www.facebook.com/pages/Demoncy/154576947948989?ref=ts&fref=ts

Podobné články

Demoncy (2015)

About The Author
- Black, pagan, post, doom (sludge/stoner), ambient, drone, noise (Belphegor, Horna, Kroda, Khors, Harakiri for the Sky, Ad Hominem, Anomalie, Sedna, Amenra, Lost in Kiev, Tábor Radosti, Blaze of Perdition, Mgla, Marduk, Sarkrista, Obscure Sphinx, Netra, White Ward, Darkend, Aosoth, Alcest, Heretoir a mnoho dalšího). Redaktor na: Flowee, Marastmusic, Metalirium, Bes Webzine a dříve na Abysszine, Metal Forever and Metal Man, Hellmagazine, CreativeLife.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>