HELL FAST ATTACK hlásí první potvrzené kapely

V přípravách je desátý ročník undregroundového black metalového festivalu Hell Fast Attack, který zveřejnil první jména, která jistě potěší nejednoho fanouška temně kovové muziky. KZOHH je projekt z ukrajinských temných hvozdů, podivných plání plných zvrácených jevů, jež si s člověkem a jeho myslí zahrávají tak dlouho, dokud nezešílí. Tohle těleso, točící se kolem Khoruse (KHORS), se prezentuje experimentálně pojatým temným metalem, jenž kloubí old school black metal s depressive a atmospheric black metalem, post black metalem a jazzem. Jejich hudba je temná, šílená a zvrácená! Druhou smečkou, jež se vám představí na desátém ročníku, jsou známí ukrajinští zbojníci KHORS. Ti vám naservírují porci poctivého pagan/back metalu s temnou atmosférou a hrdostí k vlasti, odkud KHORS pochází. SARKRISTA je poslední kapelou z nesvaté trojice. Smečka pochází z Německa, na Hell Fast Attack si nenechte ujít jejich okultní black metalové zlo, které vás spolu s temnou vizáží skupiny naprosto pohltí. Další kapely již brzy!

Podobné články

HELL FAST ATTACK hlásí první potvrzené kapely

About The Author
- Black, pagan, post, doom (sludge/stoner), ambient, drone, noise (Belphegor, Horna, Kroda, Khors, Harakiri for the Sky, Ad Hominem, Anomalie, Sedna, Amenra, Lost in Kiev, Tábor Radosti, Blaze of Perdition, Mgla, Marduk, Sarkrista, Obscure Sphinx, Netra, White Ward, Darkend, Aosoth, Alcest, Heretoir a mnoho dalšího). Redaktor na: Flowee, Marastmusic, Metalirium, Bes Webzine a dříve na Abysszine, Metal Forever and Metal Man, Hellmagazine, CreativeLife.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>