COS TO ŘVAL vol.6 aneb Hučíme pro Pavlínu

16. ledna bude hostit RC Brooklyn další akci pořádanou zpěvákem deathcoristů PASSION OF THE TRUTH Jakubem Gingerem. Tentokrát ochutnáme porci grindu a death metalu. Jako účinkující se na playlistu večera objevují SPERM OF MANKIND z Bratislavy, zástupci grindu, ENEMA SHOWER z Komárova, ti se škatulkují podivným souslovím satanic bondage gore. Jako třetí jsou uvedení LUPARA: THE WIDOWMAKER z Prahy, zástupci death metalu, PASSION OF THE TRUTH, našlapaný deathcore pro každého fanouška drtivých rytmů tohoto žánru, DEWDROP vám předvedou, jak se mixuje správně grindcore s death metalovou smrští, no a jako poslední si zapiště smečku PROLAPSED z Hlinska, death metal/grindcore jistě přijde vhod i u této skvadry. Pro více informací jděte na – KALENDÁŘI AKCÍ!

 

 

 

 

 

 

 

Podobné články

COS TO ŘVAL vol.6 aneb Hučíme pro Pavlínu

About The Author
- Black, pagan, post, doom (sludge/stoner), ambient, drone, noise (Belphegor, Horna, Kroda, Khors, Harakiri for the Sky, Ad Hominem, Anomalie, Sedna, Amenra, Lost in Kiev, Tábor Radosti, Blaze of Perdition, Mgla, Marduk, Sarkrista, Obscure Sphinx, Netra, White Ward, Darkend, Aosoth, Alcest, Heretoir a mnoho dalšího). Redaktor na: Flowee, Marastmusic, Metalirium, Bes Webzine a dříve na Abysszine, Metal Forever and Metal Man, Hellmagazine, CreativeLife.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>