Dlouhé čekání je u konce. The Corona Lantern otevřela svou náruč plnou tajemství a vypouští z ní sychravé melodie a hypnotický zvuk, na jehož dně se bdělost nenávratně utopí. Skladba „Through This Swamp of Oblivion“ je doprovázena videoklipem, který kromě geometrické magie a poetického symbolismu obsahuje i záběry na úchvatnou Schwarzenberskou hrobku, kde byla část záznamů pro video pořízena.

Novinka „Certa Omnibus Hora“ vychází v listopadu u Metalgate. Vznikla ve známém studiu The Barn pod dohledem Dana Frimla. „Certa Omnibus Hora“ je sice album utkané černými nitěmi, oproti svému předchůdci má být ale vstřícnější k různorodým hudebním vlivům.

Smrt je jedinou jistotou, kterou v životě máme. Je neznámem, a to je naším břemenem i vysvobozením. Ještě před koncem našich dnů se však dočkáme dlouho chystaného alba této pražské sludge/doomové temnoty, které nám přivál sychravý podzimní vítr přímo z podsvětí.

Sdílení

O Autorovi

Pro koho jsem kreativní? Věty ze slov skládám pro firmy Tiscali a Digital Plus, web Sueneé Universe a hudební stránky Marastmusic, Obscuro a Metalirium. Navíc píši svou první knihu, a tou to rozhodně neskončí. Kreativita je totiž jako benzín, bez kterého se auto v půli své cesty zastaví.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x