Novinky ze Support Underground a WormHoleDeath

Label Support Underground je především známý jako vydavatel československých thrashových (Catastrofy, Kaar, Bajonet, Acid Force…) a death metalových kapel (MorduM, Bloodcut). Teď se vydává do melodičtějších vod. Power metalová kapela ze Soběslavi Garant uhranula Koníka a spol. takovým způsobem, že: „… z toho máme rovnou první nosič s tímto hudebním zaměřením v naší relativně krátké historii.“ Pro Support Underground zůstává prioritou death/thrash metalové prostředí, ale pokud se objeví „nějaký nadějný spolek, ze kterého si sedneme na zadek, nebudeme mít s vydáním absolutně žádný problém!!!“ Poslechněte si přiloženou upoutávku na koncepční album Garant „Dobyvatelé part II.

Nové kapely podepsal v uplynulých dnech i italský label WormHoleDeath. Jako první byla podepsaná finská rock/metalová kapela Zarthas z Oulu. Ta chystá svou třetí studiovku „Reflections“ a jak uvedla sama kapela, hledání vydavatelského labelu proběhlo už před samotným nahráváním. Spolupráce byla domluvena poměrně rychle a Zarthas tak našli přátelský, nezávislý label, jehož jméno nabírá na poli hudebního průmyslu pomalu na síle. Samotné nahrávání provázelo velké množství nepředvídatelných věci, ale tvrdá práce a odhodlání zvítězilo. „Reflections“ si budete moc pustit v digitální verzi 21. července, nosič bude k dostání od 22. září.
Druhou bandou, jenž uzavřela s WHD smlouvu, jsou japonští No Limited Spiral. Jejich melodeath obsahuje třaskavou kombinaci melancholických melodií, extrémních beatů, atmosférických kláves a pořádně nabroušeným vokálem. Energie v sobě mají jak šinkansen řítící se Japonskem. Chystaná novinka „Into the Marinesnow“ vyjde v Evropě až 22. září, ale rozhodně stojí za to si počkat.

Foto:facebook.com/nolimitedspiralofficial

Podobné články

Novinky ze Support Underground a WormHoleDeath

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>