Degradace oslaví 16 let a poté vyrazí na minitour

0

Ostravská punk´n´rollová Degradace oslaví koncertem v domovském klubu Barrák šestnáct let své existence. Již tradiční událost, kterou kapela každoročně pořádá, se letos uskuteční 16. října. Jako hosté se představí klasici z N.V.Ú., ústecká Houba, ze Slovenska přivezou svůj úderný hardcore punk Ilegality. Celý večer pak odstartují v 19:00 Positive z Frýdku-Místku.

Samotná Degradace strávila začátek září ve studiu, kde natáčela dvanáct zbrusu nových skladeb pro chystané album, které by mělo vyjít v první polovině příštího roku u PHR Records. Některé z nových písní kapela zahraje právě na narozeninovém koncertě.

O týden později odehraje Degradace tři koncerty po boku maďarských rock&rollerů The Trousers a rakouských Reverend Backflash. Miniturné začíná 23. října v bratislavském Randal Club, kde trojici doplní Kaktus. Den na to se kapely přesunou do Budapešti (klub Kuplung) a vše se skončí v neděli 25. v klubu Wakuum v rakouském Grazu.

https://webmail2.cesky-hosting.cz/?_task=mail&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=806&_part=5&_mimewarning=1&_embed=1&_extwin=1

Více informací získáte na fb profilu facebook.com/degradace nebo na mailu [email protected]

Sdílení

O Autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na