Není žádnou novinkou, že metalisti jsou vlastně velice rozmanitá sbírka antikristů, satanistů, zplozenců ďábla, kteří vraždí, kradou, požírají děti a nevrací kočárky. Každopádně to, že se někdo odhodlá svou víru demonstrovat v měřítku větším, než jako každodenní domácí rituál před večeří, by čekal málokdo. Nicméně jeden takový se přece jenom našel, velekněz Nejsvětější církve satanské – Belfegor, a je to právě Obscuro.cz, kterému se podařilo udělat exkluzivní rozhovor o jeho největším plánu – obětování Karla Gotta. Proč, kdy a kde? Čtěte a dozvíte se více!

 

Zdravím, Satan s tebou!

I s tebou.

Na úvod se čtenářům představ, pověz nám něco o sobě.

Jsem Belfegor a už třetím rokem vykonávám funkci velekněze Nejsvětější církve satanské.

Jak se ti vlastně podařilo dostat se do tak vážené funkce? Stálo to hodně sil?

Vyrůstal jsem v protestantské rodině, avšak velmi brzy jsem pochopil, že všechno, co mi rodiče říkají, je čiré zlo. Vymývali mi myšlenky svými názory, se kterými jsem nesouhlasil, každou neděli mě nutili leptat si ruce svěcenou vodou, pálili mě kříži a růžencem a nakonec na mě dokonce zavolali exorcistu. Avšak to mi již bylo 16 let a neuvědomovali si mou obrovskou duchovní sílu. Proto jsem se rozhodl je obětovat, což se mi bohužel nepodařilo a odvezli mě do ústavu pro psychicky nemocné. Nicméně můj případ upoutal média, vyšel o mě novinový článek a ten se dostal až k tehdejšímu veleknězi. Ve své funkci byl již velkou řádku let a věděl, že potřebuje nutně svého nástupce, a právě já jsem ho zaujal. Vydal se za mnou až do blázince, kde jsem mu okamžitě padl do oka. V průběhu dalších měsíců mě několikrát navštívil. Jeho návštěvy nám oběma dělaly moc dobře, začal mě pomalu zaučovat, jak to v církvi chodí. Poté, co mě po roce pustili, jsem rovnou vstoupil do církve. Vedl jsem si dobře, mistr byl se mnou velice spokojen a proto, když před čtyřmi lety odešel, jmenoval mě svým nástupcem. Jeho volba byla posvěcena i conciliem (rada nejvyšších kněžích). Dokonce to bylo poprvé po 50 letech, kdy byl jmenován nový velekněz jednohlasně! Takže v tomhle jsem to měl poměrně snadné.

A co taková funkce vlastně obnáší?

Jsem převážně zodpovědný za přísné dodržování přikázání u všech kněží, kážu na mších a odříkávám modlitby v dobách oslav padlých andělů a určuji další směřování církve. Také vedu nejdůležitější rituály, většinou ty, kde je třeba krvavých obětí.

Když jsi na to zavedl řeč, jak takový krvavý rituál vlastně probíhá?

To nemůžu jenom tak hlásat do světa, každopádně to není něco jako mytí zubů, nedělám to každý den (smích). Ani mě to nějak zvlášť nebaví, spíše se k takových metodám musíme uchýlit, abychom nastolili rovnováhu síly. Křesťané nás nesnáší, ale my musíme vnášet do světa svou vizi a občas to vyžaduje i nějakou tu oběť.

Koho většinou obětujete? A proč je to pro vás vlastně tak důležité?

Oběti jsou většinou lidé, kteří s obětí dobrovolně souhlasí, nebo si to alespoň myslí (smích), případně je jim na tomto světě zle a odchod jim pomůže v další cestě. Jejich oběť posílí našeho Pána a síly se tak udržují v rovnováze. Nejlepší jsou sice panny, ty však v poslední době bohužel docházejí.

Doslechl jsem se, že se chystáte rituální vraždu samotného Karla Gotta! Co je na tom pravdy? A proč zrovna on?

O tomhle nechci mluvit tak veřejně, nikdy nevíš, jaký blogger si to přečte (smích). Každopádně můžu potvrdit, že se opravdu chystáme vyzývat nového 666 Antikrista! Ale musím ještě zmínit, že my nikdy nezabíjíme lidi, kteří na tomto světě mají své místo.

To zní rozumně. Každopádně když taková informace vyšla na povrch, dají se čekat protesty, možná i policejní zásah…

Toho se nebojíme. My neděláme nic protizákonného. A lidé nás časem pochopí. Jsou naočkovaní křesťany, že satanisti jsou zlo, ale my jsme jenom protipól, ani dobrý, ani špatný. Řekli byste třeba, že Antarktida je zlá jenom kvůli tomu, že je na druhé straně zeměkoule?

Máš opravdu velké cíle! Ale proč se k vyzývání chystáte zrovna na únorovém koncertu Behemoth, Abbath a dalších kapel?

Tyto kapely jsou nám velice blízké jak stylem muziky, tak i vírou. Dokáží všechny přítomné dostat do stavů, kdy se celý rituál stane ještě účinnějším. Bylo by symbolické, kdyby náš nový mesiáš vzešel za zvuků třeba Ora Pro Nobis Lucifer. A chtěl bych se ještě vyjádřit ke spekulacím o „Meat“ Factory – nikoho se tam nechystáme sežrat! My jíme jenom děti nemetalistů (opravdu velký smích). Ne, klidně ať přijdou i fanoušci Justina Biebera, nic se jim nestane a navíc je třeba vychovávat novou generaci!

Děkujeme za pozvání, určitě přijdeme! Ať se daří, Belfegore!

Díky a ať tě provází síla!

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
Dominik
Dominik
18.12.2015 17:36

Metalisti sú antikristi? Som metalista a mám krst, prvé sväté príjmanie aj sviatosť birmovky takže asi ťažko 😉

Cam
Cam
19.12.2015 20:18
Reply to  Dominik

Jo a krom toho viditelně nemáš smysl pro humor. (Kdybys náhodou ani předchozí větu nepochopil, říkám tím, že se jedná o recesi (soudě dle oblíbenosti velice úspěšnou) a celý článek je napsán s vtipem, je to reakce na https://petrabostlova.wordpress.com/2015/11/29/4-2-2016-dalsi-utok-satanistu-na-karla-gotta-a-vsechny-navstevniky-satanova-koncertu-sataniste-hodlaji-poblouznene-navstevniky-snist/

neviem
19.12.2015 11:39

to co su za sprostosti, ten kto pocuva metal je hned satanista ?

T
T
22.12.2015 12:25

Hodne debilný článok, dokonca ani ako recesia to neni vtipné…

kolemjdoucí
kolemjdoucí
26.2.2018 21:44

no to je kokot ten autor

5
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x