Po několikaměsíční hibernaci se bestie pomalu probouzí k životu, je bledá, anemická a frekvence jejího tepu je pomalá. Naštěstí ale letošní obzvláště chladné a potemnělé jaro vyvrhlo flákotu, která ji, doufejme, opět vhodí do života v plné síle. Zasmrádající potravou je „Mokvání v okovech“, první full lenght album tuzemské shnilé formace Sněť, kterou všichni dobře znáte. Současná situace dovoluje možnost přijít a přinést vlastní obětinu, tak to vyzkoušíme.

Je možné, aby se jeden z nejodpornějších (samo v dobrým) hudebních žánrů stal jedním z nejúspěšnějších v tuzemských metalových vodách? Je. Sněť je zpuchřelá zdechlina, produkující tu nejchorobnější formu death metalu, kterou si lze představit. Konečně jsme se dočkali první desky. Sněť je tu!

Protože je to release party, pozvali jsme řadu hostů – sudiček, aby pomohli nové desce na tento marnivý svět. KRINGA je rakouská blackmetalová vichřice, načichlá sírou a okultismem. Opět rakouští DEATH RACER se ukázali jako naprosté zjevení speed/punk/metalové škatulky. Goatcraft ze Slovenska asi netřeba představovat, okultních a temných deathmetalových kapel se v našich končinách zase moc nevyskytuje. Jako lokal support se představí taky s novou deskou místní Slavery.

Akce proběhne podle aktuálního balíčku vládních nařízení, takže se rovnou připravte na respirátory, rozestupy, nutnost mít test / očkování / doklad že jste prodělali covid a nutnou evidenci na vstupu.

Sněť release party

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x