Ukrajinští MORTALIUM přivezou na letošní AMF nové album!

Ukrajinští MORTALIUM přivezou na letošní AMF nové album!
Ukrajinská symphonic doom metalová parta MORTALIUM vydala 27. února svoje nové album “Obligate Loneliness“, které vyšlo u mexického labelu La Mazakuata Records. Kapela se chystá podpořit novou desku během svého turné po Ukrajině. Kromě toho bude v roce 2015 album propagovat v dalších evropských zemích během tour, jehož součástí je také Agressive Music Fest 2015.
Mortalium new CD
Album bylo nahráno ve spolupráci se studiem Dark Essence Recording, známým svojí spoluprácí s takovými kapelami jako Nokturnal Mortum, Khors, Elderblood a dalšími.
Vizuální složka alba byla zpracována kyjevským umělcem a designerem – Sergejem Maksymenko – který se podílel i na obalu prvního alba “A Gap between Birth and Death”.
Desetistránkový booklet je vyveden jako výlet do ponurého světa plného post-industriální estetiky, opuštěné krajiny a surrealistických obrazů a věrně zobrazuje atmosféru alba.

 

Album je k poslechu na fb – profilu kapely https://www.facebook.com/Mortalium/app_204974879526524
Živě si kapelu, v jejímž čele působí okouzlující kytaristka a frontmanka Maria Nosyk, můžete vychutnat již v červenci v Pohoří u Dobrušky na AMF 2015 – více info na: www.agressivemusicfest.eu

Podobné články

Ukrajinští MORTALIUM přivezou na letošní AMF nové album!

About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na