Včera nás opustil kytarista z kultovní black metalové smečky MANIAC BUTCHER. Příčinou jeho úmrtí byly pravděpodobně pooperační komplikace, které vedly k jeho smrti. Tento nadaný muzikant krom MANIAC BUTCHER působil rovněž v AGMEN, kde se angažoval do roku 2006. Dále byl zodpovědný za fungování DARK STORM, bicí obsluhoval ve skvadře DARKNESS OF HELL, kytaru masíroval v DETONATOR 666, HELLOCAUSTOR, prošel si kapelou, ve které usedl za bicí – IRON FIST  a také KRVAVÁ PRÁCE, rovněž se zasloužil o bicí party. Kapel ve kterých Vlad působil by se našlo ještě více a to dokazuje, jak dalekou hudební pouť prošel, jaké zkušenosti si nasbíral a jakou hodnotu měl pro metalovou scénu.

Tímto vzdáváme čest skvělému člověku a muzikantovi. Upřímnou soustrast rodině, všem příbuzným a kamarádům přeje celý redakční tým Obscuro.cz 

Další Vladovi projekty.

Vzpomínka na vystoupení z festivalu HELL FAST ATTACK

 

6459_artist

 

qcI545e7z9U0LECpmRPKfBkABwGX1Z4V

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x