Ghost Bath – Golden Number (from album Moonlover 2015)

Žánr: depressive black metal

Země: USA

Rok založení: 2012

Label: Northern Silence productions

Diskografie: Moonlove (2015)

             Funeral (2014)

Sestava: 杰米 – basa

          泰勒 – bicí

         多诺万 – kytara, vokály

        丹尼斯 – vokály, kytara, piáno

GHOST BATH je depressive skupina z USA, je to velmi mladá kapela, jež má za sebou ovšem již dvě skvělé desky, tudíž pánové jsou velice kreativní. Proč taková jména členů? Protože si skupina dělala srandu o zemi původu, tedy nechala lidi dlouhou dobu v přesvědčení, že je z Číny, aby pak odhalila informaci, že je z USA. Muzika je plná smutných melodií, tak jak se na tento žánr sluší a patří. Přiložená skladba je po intru první kompozice na desce „Moonlover“.

a0529726240_10

maxresdefault

 

FB profil:https://www.facebook.com/blackghostbath?ref=ts&fref=ts

Podobné články

About The Author
- Black, pagan, post, doom (sludge/stoner), ambient, drone, noise (Belphegor, Horna, Kroda, Khors, Harakiri for the Sky, Ad Hominem, Anomalie, Sedna, Amenra, Lost in Kiev, Tábor Radosti, Blaze of Perdition, Mgla, Marduk, Sarkrista, Obscure Sphinx, Netra, White Ward, Darkend, Aosoth, Alcest, Heretoir a mnoho dalšího). Redaktor na: Flowee, Marastmusic, Metalirium, Bes Webzine a dříve na Abysszine, Metal Forever and Metal Man, Hellmagazine, CreativeLife.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>