Sekhmet a informace o chystané desce

Děčínská skvadra Sekhmet chystá k vydání očekávané album pojmenované „Spiritual Eclipse“, které bylo nahráno ve zkušebně Sekhmet, ale s výjimkou bicích partů, zaznamenaných ve studiu A-Zyl. O mix a mastering bylo postaráno ve slovinském Kraken Studiu. Níže hudební ochutnávka a informace o prodeji desky. Album vychází po třech letech od uvolnění alba „Words of the Master (Proverbs of Hell)“, bude to prvním materiálem kapely, na němž se představí nový zpěvák Agares (ex – Naurrakar).

Materiál prozatím vyjde jako CD formát pod Werewolf Production, o jeho cover se postaral zpěvák z norské legendy Gorgoroth – Atterigner. Veškeré jeho práce naleznete na tomto odkaze.

Tracklist:

1. Eclipse
2. Religious Infection
3. The Greatest Deception
4. Enforced Discipline
5. Die For Your God
6. Fanatical Worship
7. The Doctrine Falls
8. Death Is The Law
9. Funeral Bitch (Cover version by MARDUK)

 

Podobné články

Sekhmet a informace o chystané desce

About The Author
- Black, post, doom (sludge/stoner), ambient, noise, drone, post-rock, shoeagez (Harakiri for the Sky, Anomalie, Downafall of Gaia, Sedna, Belphegor, Horna, Blaze of Perdition, Hetroertzen, Sarkrista, Inferno, Alcest, Les Discrets, Lost in Kiev, Last Leaf Down, God is an Astronaut, Infestus, Marduk, Ad Hominem, Rotting Christ, Kroda, Baptism, Khors, Nokturnal Mortum a mnoho dalšího. Redaktor webů: Marastmusic.com, Metalirium.com, Bes Webzine.sk

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na