Ještě se nestalo, aby titulní straně Pařátu byl člověk, který není frontmanem žádné kapely. Ale Shane Embury, to je zkrátka jiná liga. Jméno (i tvář) praotce grindcoru, jak je s oblibou nazýván, musí znát každý sympatizant extrémní hudby. Jelikož NAPALM DEATH, kapela, s níž je nejčastěji spojován, letos slaví třicet let od jeho příchodu (úsměv), nastala ideální příležitost přiblížit tuto mimořádnou osobnost extrémní hudby bližším pohledem.

Pařát vchází i do osmnáctého roku života v pohodě, plný sil, nadšení a nápadů. Proto nás těší vitalita a chuť „dědků“ z V.A.R. Zvuk jejich druhého alba „Závislost“, které je v reediční podobě součástí 74. čísla Pařátu, prošel remasteringem. Je to dobře, nebo špatně? Posuďte sami.

Pařát je opět natřískaný tvrdým metalem až po střechu. Tuto zprávu si můžete ověřit na webových stránkách magazínu, kde najdete kompletní obsah a všechny další užitečné informace o Pařátu. Poté klidně navštivte i Pařátshop, kam jsme v nedávné době nasázeli desítky nových titulů za nejlepší ceny! Mimo jiné i merchandise k reedici „Závislosti“.

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x