AGRESSIVE MUSIC FEST 2015

Pátý jubilejní AGRESSIVE MUSIC FEST se opět hlásí o přízeň metalových fans!

Pořadatelem AGRESSIVE Production byla již předem avizována nejtvrdší sestava v historii AMF a podle zveřejněných účinkujících kapel vše nasvědčuje , že tomu tak i bude. Z line up AMF 2015 jsou vynechány veškeré měkčí metalové žánry a sestava na pomyslné stupnici tvrdosti začíná na příčce “doom” , když přes thash , metalcore , black , hardcore stoupá až k nebrutálnějšímu death metalu.
Stejně jako předešlé ročníky i AMF 2015 poctí svojí návštěvou jak zahraniční , tak i tuzemské metalové spolky v celkovém součtu ze třinácti zemí. Jako vždy bude každý festivalový den vrcholit konertem jednoho z headlinerů , kterými pro rok 2015 budou američtí thrash metaloví HIRAX a polští symphonic metaloví DARZAMAT. Dalším z velkých jmen festivalu jsou tuzemští deathers HYPNOS. Sestava ovšem není jen o headlinerech a pořadatel se opět vynasnažil přivézt do Pohoří co nejpestřejší kombinaci světového metalu , což zaručí fanouškům nadstandardní metalový zážitek. Na festivalu tedy kromě již jmenovaných zahrají : ARCANORUM ASTRUM (black – Rusko) , CANCRENA (thrash- Itálie) , DARKEST HORIZON (epic death – Německo) , DEAD LABEL (hc/metal – Irsko) , FAR´N´HATE (metalcore – Španělsko) , FERIUM (groove metal – Israel) , IF ALL ROPES TEAR (metalcore – Německo) , MORTALIUM (doom – Ukrajina), RESISTANCE – (death crossover – Belgie), VIOLENT STRIKE (thrash – Polsko), WHORION – (symphonic death – Polsko).

Z ČR potvrdili účast : BAD FACE, NAHUM, BEAST WITHIN THE SOUND, INPAIN, CRYSTALEPSY, DYSANGELIUM a DEMENCIA MORTALIS.

Festival opět nabídne stanovačku zdarma přímo v areálu a zastřešený prostor pro diváky. Vstupenky na oba dny začínají na 400,- Kč a jsou již v prodeji na webu festivalu www.agressivemusicfest.eu , nebo online na celostátní síti TICKETSTREAM.

AGRESSIVE MUSIC FEST 2015

About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na