Brněnská kapela hrající power metal, se začala pod svým názvem prezentovat od prosince 2011. Andragona vznikla z bezejmenné formace, jejíž historie spadá do roku 2008 – 2009.

Kapelu založil kytarista Jiří Kozelský, který spolu se zpěvačkou Veronikou Plškovou (v letech dávno minulých působící např. v Kühnově dětském sboru, Bambini di Praga aj.) hledali další muzikanty pro založení melodické metalové kapely. Během let 2009 a 2010 kapela (ne)funguje ve složení: Kytary: Martin Velech, Jiří Kozelský, Zpěv: Veronika Plšková, Bicí: Pavel Koníček.

Během této doby se kapela nedostala na pódium, převážně kvůli problémům s basovou sekcí, kde se na tomto postu vystřídali 3 basáci.

Po dlouhém hledání a střídání muzikantů se formace k prosinci 2010 ustálila do podoby:

Kytary: Martin Velech, Jiří Kozelský, Basa: Petr Jaborník, Zpěvy: Veronika Plšková, Bicí: Pavel Koníček. V této sestavě se kapela vydává na cestu ke slávě….:-)

Kapela začíná aktivně koncertovat v roce 2012. Repertoár tvoří vlastní tvorba převážně rychlých melodických písní, s důrazem na výraznou zpěvovou linku.

V prosinci 2013 zakončuje svou „počáteční“ etapu – pomyslný úsvit – debutovým EP „End Of The Prophesied Dawn“, se kterým vyráží na sérii jarních koncertů v rámci své promotour.

Přidávám písničku z tohoto následujícího dema, která se jmenuje: “Fight four you praise“

 

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x