Antitrend Festival v Žabčicích letos s česko-slovenkým line-upem

0

V sobotu 27. 6. 2020 se uskuteční již 16. ročník dnes již prakticky kultovního Antitrend Open Air festivalu. Festival se jako (až na jedinou výjimku) každý rok koná v příjemném prostředí vesničky Žabčice, která se nachází kousíček od jihomoravské metropole Brna – navíc v luxusní vzdálenosti zdejší vlakové zastávky (vlaky sem jezdí každou hodinu). Pokud Vám v žilách koluje láska k hudebním stylům, jako je death/grind, brutal death, gore grind, fastcore či crust, je sestava letošního ročníku tohoto extrémního festivalu pro vás jako stvořená. Letos je z pochopitelných důvodů line-up složen jen z domácích a slovenských kapel, jedná se ale o velmi silnou sestavu. Každý správný fanoušek výše uvedených stylových škatulek si tak určitě vybere ty, za kterými se vydá cca 20 km jižně od Brna, kde se rozezní ta nejšílenější zvěrstva, co může extrémní scéna nabídnout.

Na festivalu pochopitelně nebude chybět jak bohaté distro, kvalitní technické i zvukové zázemí, prodej triček, mikin, CDs, až po schopnou organizační stránku, profesionální osvětlení a především kvalitně obsazený a stylově pestrý line-up přímo na žabčickém pódiu. Přímo v areálu je také možnost stanování a pořadatelé zaručují přátelskou atmosféru pro pijácké radovánky až do ranních odjezdů vlaků, jak tomu ostatně bývá každým rokem. Stánky s dobrým jídlem i pitím jsou pochopitelně samozřejmostí.

Nenechte si proto ujít ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL, jež se koná v sobotu 27. června v Žabčicích u Brna, začátek je letos na programu od 14:00.

Facebooková událost ZDE

Hrací časy
START KONEC KAPELA
14:00 14:35 Prolapsed
14:50 15:25 Shitsystem
15:40 16:15 Spineless Fuckers
16:30 17:05 BYT
17:20 18:00 Kandar
18:15 18:55 Anime Torment
19:10 19:55 Attack of Rage (SK)
20:10 20:55 Melancholy Pessimism
21:10 21:55 Mincing Fury
22:10 22:55 Gutalax
23:10 23:55 Wictims
0:10 0:50 Impulsealer
1:05 1:40 Ejakulující Kokos

Share.

About Author

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x