Ostrava si pro tento rok nachystala pro rockové fanoušky celkem zajímavé hvězdy. Těžko říct jestli konečně došlo pražákům, že metal patří k Ostravě tak jako víno na jižní Moravu, ale konečně se do severomoravské metropole dostávají i větší hvězdy. Důkazem toho je páteční vystoupení symfonické čtyřky v čele s výbornými Therion. 

I když mají Therion za sebou docela slušnou řádku alb a zvratů, takže si myslím, že by klidně mohli mít samostatný koncert, pořadatelé jsou  jiného názoru. Takže kromě již zmíněných Švédu se v pátek můžeme těšit i na ruské Imperial Age nebo trochu exotický čínský metal s hrdelním zpěvem Ego Fall. Symfonickou čtyřku pak doprovází po celé turné kolegové ze Švédska Luciferian Light Orchestra.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UiDGT5M6_TE

Švédská legenda symfonického metalu avizuje, že na turné by měly zaznít všechny zásadní písně, takže myslím, že je celkem nutnost pro každého správného metalistu si na tento koncert zajít.

Více info o koncertě zde.

O autorovi

Prakticky neexistuje nic, co bych o sobě nevěděl, ale zároveň nic, co bych chtěl, aby věděli ostatní. Podstata tajemna :-)

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x