V létě tohoto roku si kapela Rosa Nocturna pronajala brněnský klub Melodka, aby v něm natočila soutěžní one shot záznam písničky Strach, která je z jejich posledního alba Andělé a bestie. Ovšem využili možnosti a pro svoje potřeby těch záběrů natočili z několika kamer rovnou víc.
Samozřejmě záběry neschovali doma na disku, ale nechali obrazový materiál zpracovat od Ninetytwo production a výsledkem je povedené live video k živému hudebnímu záznamu.
Rosa Nocturna dle potřeby střídá tři zpěváky. V tomto videu se za mikrofonem ukázaly holky Viktorie Surmová a Aneta Zatočilová. Zpěvák Mathias Novák se má dle všeho objevit v druhém live videu k písničce Dimitto tibi, na kterém se aktuálně pracuje.
Mimo zpěváky kapely v tomto videu uvidíte i uslyšíte jednoho speciálního hosta. Protože písnička Strach začíná a končí dětským zpěvem, pozvala si kapela na tuto live session dětského zpěváka. Je jím kapelníkův syn Tobi. Jak se lze dočíst na webu kapely i v bookletu jejich CD, Tobi tyto party nazpíval i ve studiu, takže si písničku s kapelou střihl tentokrát i live. Fanoušci kapely ho ostatně už mohli potkat i na některých koncertech.
Strašidelný klip k písničce je k shlédnutí na YouTube a písnička Strach, stejně jako celá diskografie kapely je dostupná na všech platformách.

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x