CENDRA, SPEKTR, MARTYRIUM chystají alba a vypouští hudební ukázky

0

Španělští black/punkoví parchanti CENDRA přichází s další náloží explozivní, prasácké hudby. Po povedeném debutu nazvaném “Bastards 666″ vypustí mezi fanoušky novou směsici špinavého thrashe, prasáckého punku a black metalové černoty v podobě jedenáctí písní pod názvem “Metal Punk”. Materiál byl zaznamenán v Moontower studiu a vyjde 15. ledna 2016. Níže hudební ochutnávka.

Novinky se valí i z temných koutů Francie. Mysteriózní black metalové duo SPEKTR se chystá skrze známý label Agonia Records vydat další dílo – “The Art to Disappear”, údajně vyznačující se experimentálním a psychotropním přístupem k extrémní hudbě! Níže ochutnávka.

Atmosferičtí, extrémní metalisté MARTYRIUM zveřejnili cover a tracklist nového, chystaného alba “Destiny Wore A Bondage Mask”. Cover a tracklist níže.

Destiny-Wore-A-Bondage-Mask-Album-Cover

 

Tracklist:

Through Masochistic Submission To Confinement

Oraculum Strigoi

The Sacrament

Night Penetrated Mare

Where No Shadows Cast The Fire Light

Inside The Confessional

A Seance For The Forgotten Realm

Nyctophilia

Angelus Mortem

Filth To Filth

Necropendulum

Demonica Saint

Masters Of Gor

 

 

Sdílení

O Autorovi

Vše začalo nabídkou na amatérské hudební recenze pro blog mé kamarádky. Díky tomu se zrodila myšlenka, z myšlenky se stala touha a z touhy poslání. Do mého portfolia v současnosti patří firmy Tiscali, Digital Plus, portál Sueneé Universe a hudební weby Marastmusic, Metalirium a Obscuro. Nyní si plním další sen – napsat knihu. Na prvním vydání usilovně pracuji!

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x