Když Cradle of Filth v minulém roce vydali album „Hammer of the Witches“, se kterým se po několika letech opět setkali s úspěchem, roztočili tak ďábelský kolotoč, který ještě ani neskončil, a tito britští vampýří už plánují rozjet další. Zpěvák Dani Filth a klávesačka Lindsey Schoolcraft se v několika rozhovorech nechali slyšet, že plánují začít s psaním materiálů pro nové album.
V nedávném rozhovoru Lindsey prozradila, že kapela se skládáním započne už v červnu a poté se všichni členové na týden sejdou v Evropě. To Dani upřesnil v jiném rozhovoru, kdy řekl, že tím ‚místem v Evropě‘ bude Brno, kam kapela zamíří po odehrání slovenského festivalu More Than Fest a dokončí všechny nápady k nové nahrávce! Lindsey také poznamenala, že při společném setkání se budou snažit stvořit nový materiál tím způsobem, kterým vznikla největší alba COF.

V příštím roce bychom se tak mohli dočkat dalšího výtvoru, za kterým bude stát line-up, která kapelu doslova vytáhla z popela a vlila jí čerstvou krev do žil.

O autorovi

Metalcore & Black Metal <3

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x