Co může zpříjemnit středu? Vidina blížícího se víkendu, nějaká dobrá zpráva, rozšíření lineupu na Brutal Assault? No jasně že dobrá zpráva ohledně Brutalu, který se uskuteční mezi 7. – 10. srpnem v Josefovské pevnosti v Jaroměři!

Začněme tedy s německými thrash metalovými velikány Destruction, kteří pod salvou svých ostrých riffů přikovají nejednoho účastníka ke zdím Josefovské pevnosti. Nemusíme snad nikomu připomínat, že kapela je momentálně ve vrcholné formě a válcuje pódia jako nikdy dřív!

U thrashe, nicméně více houpavého, zůstaneme s neméně známými Ektomorf, kteří přijedou představit svojí novou desku „Fury“ (2018). O další groove parádu se postarají miláčci davu Jinjer, s charismatickou Tatianou Shmailyuk za mikrofonem, která potěší nejedno ucho, ale také oko. Ti stejně jako Ektomorf přijedou prezentovat svojí novotinu „King of Everything“.

Chlad a chmury k nám přivážejí dvě kapely, jak jinak, než z Finska. Konkrétně se jedná o funeral doom metalové Shape of Despair, které jsme mohli na Brutal Assault naposled spatřit před šesti lety a nyní se k nám vrací s fenomenálním albem „Monotony Fields“ (2015), ale i s novými kusy. O další zahalení do temna se budeme dělit s jejich krajany z Counting Hours a jejich depresivním a ponurým rockem.

A nyní zaplesá srdce všem fanouškům death metalu! Máme tu totiž trio skvělých kapel drtících tento styl, přesto ho každá z nich ovládá svým osobitým způsobem. Brazilské Krisiun netřeba představovat! Není snad nic valivějšího než jejich hrnoucí se horkokrevný death. Tato kapela dozajista ukazuje, že brazilský metal není jen o Sepultuře a Soulfly. O old-schoolovější stránku věci se opřeme spolu s americkými Jungle Rot a jejich letošní stejnojmennou novinku. To Cytotoxin pro změnu přijedou s divokou show, zanechávajíc i otrlé v úžasu. Ačkoliv to tak nevypadá, kapela je z Německa, i přes to, že svůj žánr popisuje jako černobylský death metal.

Posledním jménem pro tuto vlnu oznámení budiž legenda, kapela, kterou zná snad každý, něco co nesmí chybět – pravý NY HC v nejryzejší podobě – Agnostic Front! Ti právě křižují svět v rámci svého turné k pětatřicátému výročí, k němuž vychází i autobiografie Rogera Mireta. Těšit se tedy můžeme na speciální show i v Josefovské pevnosti!

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x