Další UP na Brutal Assault

Co může zpříjemnit středu? Vidina blížícího se víkendu, nějaká dobrá zpráva, rozšíření lineupu na Brutal Assault? No jasně že dobrá zpráva ohledně Brutalu, který se uskuteční mezi 7. – 10. srpnem v Josefovské pevnosti v Jaroměři!

Začněme tedy s německými thrash metalovými velikány Destruction, kteří pod salvou svých ostrých riffů přikovají nejednoho účastníka ke zdím Josefovské pevnosti. Nemusíme snad nikomu připomínat, že kapela je momentálně ve vrcholné formě a válcuje pódia jako nikdy dřív!

U thrashe, nicméně více houpavého, zůstaneme s neméně známými Ektomorf, kteří přijedou představit svojí novou desku „Fury“ (2018). O další groove parádu se postarají miláčci davu Jinjer, s charismatickou Tatianou Shmailyuk za mikrofonem, která potěší nejedno ucho, ale také oko. Ti stejně jako Ektomorf přijedou prezentovat svojí novotinu „King of Everything“.

Chlad a chmury k nám přivážejí dvě kapely, jak jinak, než z Finska. Konkrétně se jedná o funeral doom metalové Shape of Despair, které jsme mohli na Brutal Assault naposled spatřit před šesti lety a nyní se k nám vrací s fenomenálním albem „Monotony Fields“ (2015), ale i s novými kusy. O další zahalení do temna se budeme dělit s jejich krajany z Counting Hours a jejich depresivním a ponurým rockem.

A nyní zaplesá srdce všem fanouškům death metalu! Máme tu totiž trio skvělých kapel drtících tento styl, přesto ho každá z nich ovládá svým osobitým způsobem. Brazilské Krisiun netřeba představovat! Není snad nic valivějšího než jejich hrnoucí se horkokrevný death. Tato kapela dozajista ukazuje, že brazilský metal není jen o Sepultuře a Soulfly. O old-schoolovější stránku věci se opřeme spolu s americkými Jungle Rot a jejich letošní stejnojmennou novinku. To Cytotoxin pro změnu přijedou s divokou show, zanechávajíc i otrlé v úžasu. Ačkoliv to tak nevypadá, kapela je z Německa, i přes to, že svůj žánr popisuje jako černobylský death metal.

Posledním jménem pro tuto vlnu oznámení budiž legenda, kapela, kterou zná snad každý, něco co nesmí chybět – pravý NY HC v nejryzejší podobě – Agnostic Front! Ti právě křižují svět v rámci svého turné k pětatřicátému výročí, k němuž vychází i autobiografie Rogera Mireta. Těšit se tedy můžeme na speciální show i v Josefovské pevnosti!

Podobné články

Další UP na Brutal Assault

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na