Deathmetalové novinky: Nothgard, Bloodbath, Kataklysm a další

Dali jsme pro vás dohromady pár horkých deathmetalových novinek, které by vám neměly uniknout.

Německá kapela Nothgard, jejíž frontman Dom Crey je známý také jako kytarista Equillibrium, právě vydává svou čtvrtou desku nazvanou „Malady X“. Klip k songu  „Fall Of An Empire“ si můžete pustit v 4k.

Je libo konceptuální album s námětem severské mytologie? Unleashed nám o vikinzích a severských bozích pějí už pěknou řadu let a letos vydávají své třinácté řadové album.

Švédská super-skupina Bloodbath složená z členů Katatonia, Opeth či Paradise Lost jsou zpět, Tentokrát, jak sami říkají, s death n’ rollem inspirovaným AC/DC.

Nové album Kataklysm nazvané „Meditations“ vyšlo začátkem roku, nyní se tato kanadská čtveřice připomíná animovaným videoklipem z dílny rumunského grafika Costina Chioreanua.

Francouzští tech-deathmetaloví maséři Gorod (dříve Gorgasm) právě vydávají nové LP, které sklízí pozitivní kritiku. Song „Bekhten’s Curse“ zpracovává legendu o egyptské princezně Bentresh, sestře faraóna Ramsese II.

Nejproduktivnější deathmetalový muzikant všech dob, Rogga Johannson, a jeho parta nezahálí, a přináší vám porci švédského death metalu staré školy i s nášupem.

Whoretopsy jsou z Austrálie a hrají brutální death metal s prvky deathcoru. Jejich třetí album „Take My Breath Away“ právě vychází.

 

Podobné články

Deathmetalové novinky: Nothgard, Bloodbath, Kataklysm a další

About The Author
- Satan is real.

2
Komentujte

avatar
1 Vlákno komentářů
1 Odpovědi ve vlákneš
0 Odběratelé
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
KeaganGarfield Poslední autoři komentářů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Garfield
Host
Garfield

Bloodbath inspirovaní AC/DC? Tak to mě dost odrazuje. AC/DC prosím ne…Něco jako In Flames inspirovaní popem (na posledních dvou albech). Téměř schizofrenie…

Keagan
Admin

Vidím to stejně, taky nic pro mou maličkost