Posloucháš nejen tvrdou hudbu a její alternativní úponky? Doslova se vyžíváš v temném umění? Libuješ si v tom, když k tobě promlouvá ze závratných hloubek, které jsou zrcadlením tvé vlastní duše? Pokud ti to přijde propojující, pak navštiv Ecliptic Promotions, značku, která chystá revoluci v podpoře undergroundu a jeho různých uměleckých tváří v České republice.

Co bylo dříve pouhou myšlenkou, o níž se jen šeptalo v neurčitých slovech, se stalo skutečností. Projekt se nyní rozrostl o Ecliptic Shop. Na něm se objevují unikátní produkty, od triček kolekce Majkelina a Nova, až po exkluzivní značku Sinner’s Revenge. Dále jsou v nabídce trička Infernal Cult a oficiální merch Ecliptic Promotions.

Chceš si hýčkat kousek temnoty u sebe doma? Na Ecliptic Eshop najdeš i nástěnné ilustrace. Jejich autorem je umělec, jehož tvorba má až surrealistický nádech. Vytvoř ze svého domova svět, kde známé zákonitosti Země neexistují. Svět, který jsi ještě neobjevil. Svět, který čeká právě na tebe.

Těšit se můžeš i na zajímavé spolupráce s různými i velkými umělci, exkluzivní rozhovory a zajímavostní články. Sleduj Ecliptic Promotions a jako první se nadýchej temnoty, která před tebou zastíní ostatní.

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x