Emerald Shine o svém prvním videoklipu

0

Novojičínská metalová kapela Emerald Shine vydala v březnu svůj první videoklip. Byl vytvořen k písni „Rainy Night“ a můžete v něm vidět a slyšet pro kapelu typické akustické nástroje v kombinaci s metalovým základem a různými druhy zpěvu. Video bylo natočeno v prostředí hradu Starého Jičína a v lesích Novojičínska ve spolupráci s Tores Producition Terezy Španihelové.

Na videoklipu se podílela předchozí osmičlenná sestava Emerald Shine. Během prací na videoklipu kapelu postihly různě závažné komplikace, z nichž nejcitelnější byly rozsáhlé změny v sestavě, kdy skupinu postupně opustila polovina členů. Vydání videoklipu je tedy svým způsobem rozlučkou s odcházejícími muzikanty, pro které je video posledním společným počinem s Emerald Shine. Konkrétně se jedná o oba kytaristy (Miru a Ondru), vokalistu Štěpána a houslistu Bivoje.

Emerald Shine nyní v nové sestavě (čítající tentokrát šest členů) připravují debutovou dlouhohrající desku. Přes velké personální změny se hudba Emerald Shine na novém albu ponese ve stejném duchu jako doposud: metalový základ, akustické nástroje (včetně harfy), vokály dámské i pánské, čisté i zkreslené. Album by mělo být hotové letos na podzim.

Píseň „Rainy Night“, která vyšla již v roce 2016 na prvním EP kapely zvaném „Beneath the Stars“, byla během roku 2017 pro účely videoklipu znovu nahrána v aktualizované podobě ve studiu Bomb Jack v Hranicích na Moravě. Tato nová verze písně se objeví i na plánovaném dlouhohrajícím debutu jako bonus track.

Share.

About Author

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Odběr  
Upozornit na