Nadílka extrémně metalových videoklipů  – 1. polovina srpna

Zde najdete výběr toho nejlepšího z black a death metalových novinek, které se v měsíci srpnu lapily do našich sítí, resp. záložek. Nikoho jistě neminul nový klip Behemoth k singlu „God = Dog“, ale nejen Behemothem je člověk živ, tak se podívejme, které další singly a klipy stojí za zhlédnutí a za poslech.

Nové album Beyond Creation je bez pochyby jednou z tech-deathmetalových událostí roku. Album s názvem „Algorythm“ vychází 12. října.

Vydání nového alba Omnium Gatherum „The Burning Cold“ je už na spadnutí a kapela nás na něj navnadí singlem a videoklipem. Jak se album líbilo naší redaktorce miklaras, si můžete přečíst v recenzi.

Další žhavě očekávanou melo-deathmetalovou deskou je „Constellation of the Black Light“ od Wolfheart, která vyjde na konci září.

Oblíbená death-grindová kapela Pig Destroyer se po pěkných pár letech hlásí s novým albem „Head Cage“, které vychází začátkem září. Smrt a destrukce.

Unikátní industriální projekt běsnícího inženýra Tristana Shonea nazvaný Author & Punisher je tu s novou deskou „Beastland“, která vyjde 5. října. Tato skladba vás ztrestá za vaše hříchy.

Irreversible Mechanism jsou progresivní/tech deathmetalová parta z Běloruska, o které jste asi neslyšeli, ale která umí udělat setsakramentsky dobrý dojem. Jejich druhé album „Immersion“ vydává Blood Music.

Soreption jsou technická deathmetalová skupina ze Švédska. Jejich třetí LP „Monument of the End“ právě vyšlo.

Ukázka z nové desky „Cian Bi“ čínských Tengger Cavalry, která právě vychází pod hlavičkou Napal Records.

Trappist jsou thrash/HC crossoverová superskupina složená z členů kapel jako Spazz, Infest či Despise You. Jejich songy jsou o chlastu a nová deska se jmenuje „Ancient Brewin Tactics“. To je vše, co potřebujete vědět.

Třetí album těchto Frantíků s velice agilnímy prsty právě vychází pod hlavičkou Unique Leader Records.

Nové album německých depkařů Dark Millenium právě vychází.

Pyrexia je tu s novým singlem a každému musí být jasné, že tohle bude bolet. Myslíte, že v dobrém či špatném smyslu?

Podobné články

Nadílka extrémně metalových videoklipů – 1. polovina srpna

About The Author
- Satan is real.

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na