20. února ožije Kuřim ve znamení metalové muziky. Hard & Heavy Saturdays pořádají další akci konající se v hospodě U Wagnerů, na které pokřtí své debutové album melodičtí doom/death metalisté EMBRACE THE DARKNESS. Kapela se prezentuje snovým, melodickým death/doom metalem, doprovázeným houslovými melodiemi. Postupně si vydobývají pozici na scéně a mají za sebou mnoho úspěchů, mezi které se zařadí i vydání prvního alba.

Pořádající kapelu EMBRACE THE DARKNESS dále doplní smečka SCREAMING, již dle názvu se bude jednat o energickou muziku. Můžete se těšit na crossover říznutý thrashem. Dále vystoupí německo-česká skvadra FALL A PREY, ti zaplní sál thrash metalovými rychlými riffy a údernou rytmikou. BESTIAL THERAPY, nejtvrdší kapela dění, pochází z Moravského Písku a napere do vás svůj ostrý death metal, jenž rozdrtí klub na prach. SECRETS OF SEPARATION nejsou žádnou neznámou partou, přinejmenším na Moravě ne. Těšte se na melodický, technicky skvěle zvládnutý death metal!

Pro více informací navštivte KALENDÁŘI AKCÍ!

 

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x