Jeden z nejznámějších undergroundových festů u nás hlásí ukončení své činnosti. Důvodem je zřejmě zbourání areálu nebo nechuť jeho vlastníků k pronájmu. Ukončení festivalu Hell Fast Attack oznámil Alda na svém FB profilu, ovšem nic bližšího k tomu, proč se tak stalo, nenapsal.

Phantoms of Pilsen ohlásili ukončení činnosti už v říjnu, zejména pro finančně nevydařený poslední ročník. O definitivní konec se (snad) nejedná, ve svém příspěvku naznačují, že bychom se v budoucnu mohli dočkat dalšího ročníku.

Je to škoda, dva velmi hezké a organizačně i hudebně povedené festivaly, zaměřené na tvrdou undergroundovou hudbu, již nadále nebudou v našich končinách šířit dobrou a krásnou hudbu. Otázkou zůstává, jestli se náhodou nevynoří jiný odvážlivec, který by se ujmul organizace podobné akce, ale ruku na srdce, v dnešní době tzv. nevděčných fandů, kdo by na to měl odvahu?

Za sebe říkám, škoda jak cyp. Doufám, že to není to poslední, co organizátoři těchto festivalů na scéně kdy řekli a zorganizovali. Jdu brečet do polštáře…

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x