Českou black metalovou legii Inferno čekají ve zbytku roku mnohé zajímavé věci, tak si je pojďme sesumírovat.

V těchto dnech vychází u World Terror Committee vinylová verze poslední desky Inferno „Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)“. K dispozici jsou zlatá (ltd 100 ks) a černá (ltd. 400 ks) LP, dvanáctistránkový booklet je přilepen na pravé straně gatefold obalu. Vydavatelství rovněž nabízí zipper mikiny a trička. Domácí fanoušci si mohou vinyl objednat na e-mailu (oldspirit@seznam.cz) za 400 CZK plus poštovné, textil je dostupný pouze ve velice limitovaném množství.

Dále byla kapela přizvána, aby se společně s Dragged Into Sunlight připojila k další části turné Purgatorium Europae, v jehož rámci Mayhem kompletně přehrají svou legendární prvotinu „De Mysteriis Dom Sathanas“. Inferno vystoupí pouze na koncertech v Německu, Rakousku a Francii v rozmezí od 29. 9. do 9. 10. (viz přiložený plakát s kompletním výčtem zastávek), neboť v poslední třetině října kapela odlétá do USA odehrát své první koncerty na severoamerickém kontinentu. Domácím fanouškům se nejbližší šance spatřit Inferno naživo nabízí 16. září, kdy kapela vystoupí na slovenském festivalu Beneath the Ancient Ruins společně s Netherbird, Raventale nebo Infer.

A v neposlední řadě vrcholí tvůrčí práce na splitku s řeckými Devathorn, které vyjde pod záštitou World Terror Committee. Očekávejte takřka čtvrthodinový infernovský opus temnot o pěti větách. Kromě dvou exkluzivních skladeb Devathorn dále splitko nabídne krátkou kolaboraci obou hudebně-okultních entit za účasti speciálního hosta.

 

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x