Jedna z nejkontroverznějších postav současné rockové scény, Brian Warner aka Marilyn Manson, neprožívá zrovna idylické období. Od ledna letošního roku se proti němu kupí svědectví bývalých partnerek, obviňujících ho z nejrůznějších trestných činů od omezování osobní svobody po sexuální útoky. Manson už tak v přímé reakci na trestní oznámení za první pololetí tohoto roku přišel o smlouvu s vydavatelskou firmou Loma Vista Recordings, o agenturu, která ho zastupovala, i o svého dlouholetého manažera. A přestože se stihl v říjnu loňského roku potajmu oženit, jeho divoká partnerská minulost ho stíhá s neúprosností eastwoodovského šerifa – modelka Ashley Morgan Smithline, se kterou měl velmi krátký románek v roce 2010, na něj podala trestní oznámení za celou řadu přečinů včetně (a především) těch sexuálně motivovaných.

Podle jejího prohlášení jí měl nabídnout roli v připravovaném filmu a přemluvit ji, aby přerušila modelingovou zakázku v Bangkoku a odletěla za ním do Ameriky, ačkoliv věděl, že jí žádnou roli ve skutečnosti nabídnout nehodlá. Po jejím příletu vstoupili do dobrovolného sexuálního poměru, jehož dobrovolnost se však měla změnit ve chvíli, kdy se po omámení probudila připoutaná k posteli v okamžiku, kdy s ní Manson souložil. Další nedobrovolné praktiky následovaly krátce po prvním incidentu a měly zahrnovat kousání, dušení, zjizvení nožem a bičování, přičemž zneužívání mělo trvat celé měsíce a mělo probíhat i v roce 2013, kdy ji údajně Manson přiměl k pokračování divokého vztahu psychickým vydíráním včetně vyhrožování smrtí. Dívku židovského důvodu měl Manson dále ponižovat tím, že ji nutil vozit mu předměty s nacistickou tématikou jako suvenýry z cest, a měl ji také vydírat hrozbou zveřejnění erotického materiálu, který měl během společných hrátek pořídit.

Mansonův advokát vydal pouze strohé prohlášení, ve kterém všechna obvinění kategoricky popřel a konstatoval, že tento vztah, pokud se to vůbec dá vztahem nazvat, trval méně než týden v roce 2010 a od té doby jeho klient Smithlinovou neviděl.

Detaily žaloby včetně náhledu soudních dokumentů, které zveřejnil časopis Rolling Stone, si můžete prohlédnout zde.

 

Foto: Facebook

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x