Co si budeme povídat, hudební (metalová) scéna, o které píšeme, se skládá zejména z evropských a amerických kapel, jak ale hrají metal v jiných koutech světa?
Během brouzdání v hudebních končinách Youtubu na mě vypadl titulek s názvem „Indian Street Metal“. Plna zvědavosti jsem odkaz rozklikla. Song „Ari Ari“ od kapely Bloodywood byl vydán 1. května a po třech dnech číslo shlédnutí rapidně a zaslouženě stále roste.
Bloodywood se skládá jen ze dvou členů, a to Karana Katiyar, který má na starost kytary, skládání a produkci, a Jayanta Bhadula, mistra řevu a čistých vokálů. A protože je to „street metal“, ve skladbě jim navíc hostuje rapper Raoul Kerr. Společně pánové přetvořili tradiční indickou píseň a dali jí svěží metalový kabátek a navíc ji obohatili o opravdu nápadité, profesionální a vydařené video.
Pokud tedy chcete slyšet něco vskutku netradičního, něco, co se vám dostane pod kůži, a ještě nikdy jste neviděli hrát člověka na kytaru, zatímco jede na velbloudovi, tenhle kousek je pro vás to pravé:

 

A pokud prahnete po něčem dalším, rozhodně stojí za to poslechnout si i druhý velmi vydařený kousek z minulého roku „Mundian to Bach Ke Rahi“ (začátek samotné skladby na 1:54):

zdroj náhledového obrázku: https://www.facebook.com/bloodywood.delhi/

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x