Miss Metalshop aneb Kdo má víc přátel, vyhrává (?)

A máme tu první článek v kontroverzním koutku – jak jinak od nejvíc proříznuté huby této redakce … od mé maličkosti. Mějte prosím na paměti, že články v kontroverzním koutku nejsou přímo mířené jako urážky, nebo cokoliv jiného. V této rubrice bez servítek vyjadřujeme pocity, které máme o čemkoliv na scéně.

 

Miss Metalshop aneb Soutěž krásek a “krásek” započala. Jedna z největších internetových soutěží, která nějak souvisí s metalem, rockem či punkem, jo, a taky s prsama…všude tam jsou prsa. Ovšem s tím také začíná docela hutná dávka spamu na skupinách, stránkách, webech, blozích a jiných podobných internetových místech.

Samozřejmě, Metalshop si může svou soutěž uspořádat jak chce, a stejně tak si určit pravidla, jaká chce, ale … nedopadá to potom tak, že vyhrávají ženské, které mají fan stránky na FB s tisícovkami lidí, nebo holky, které mají vlastní weby, kde se prezentují? A vůbec, pokud pomineme to, že vyhrát takovou soutěž je jen otázka získání hlasů, nechápu, jak může vůbec metalshop uznat jako výherkyni holku, která má obarvenou ofinu, tričko metalové kapely, kostičkovanou košili a fotku z pokojíčku, který má uklizený, to je fakt. Dneska se asi vyhrává už jen, když si uklidíte pokojíček. (Viz ročník 2015)

A pak tu máme skutečně slečny, které vypadají, že vypadly z alternativního vesmíru, kde se žije jen metalovým oblečením a stylem, ale jelikož jsou to smrtelné bytosti, které se nevykozují na každé fotce, nebo nemají fanouškovské FB stránky, tak mají minimum hlasů. Já tedy nejsem proti této soutěži a je mi ukradená, jen se podivuju na tím, kdo to sakra vyhrává?.

Já tedy vážně nejsem jeden z těch, kteří by nějak hrotili metalové oblékání, kdysi možná, to mi bylo 19? To je fuk, teď jsem starší, moudřejší, do práce chodím v obyč kalhotech, které jsou celé zasrané od psa, a potrhané bundě, páč ta moje chlupatá bestie má ostrá zubiska.

Každopádně držím letošní “Metalové Miss” palce a doufám, že to nevyhraje zase nějakej smrad s uklizeným pokojem, ámen, teď jdu na pivo.

Miss Metalshop aneb Kdo má víc přátel, vyhrává (?)

About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

9
Komentujte

avatar
6 Vlákno komentářů
3 Odpovědi ve vlákneš
0 Odběratelé
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
AryaGordKeagansdophashosdLilith Poslední autoři komentářů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Burbot's Revenge
Člen
Burbot's Revenge

Who fucking cares. Aj tak to sleduju ludia, ktori si myslia, ze novy single od Metallicy je totalna pecka 😀

Vendy Thorne
Editor

Teď jsem projížděla fotky soutěžících a celkem mě překvapilo, že tam nejsou zadaný ani žádný parametry, který by fotka měla mít. Jsou tam totiž asi dvě fotografie, kdy soutěžícím není vůbec vidět do obličeje, zatímco většině ano. Už jen tohle té soutěži podkopává nohy. Celkově je nesmysl hodnotit výherkyni jen podle vzhledu… Navíc jsem myslela, že metal přece není tak povrchní 😀

Dodo
Host
Dodo

Metal tak povrchní není, Metalshop jo.

Lilith
Host
Lilith

Jako účastnice musím souhlasit…
Nemá smysl se vůbec hlásit, pokud nemáte aspoň fanpage a ještě lépe YouTube Chanel…

sdophashosd
Host
sdophashosd

Miss Metalshop je určitě sračka, o tom není sporu… dobré leda tak pro vidláky. Na druhou stranu, kritika od tak ujebané stránky jako Obscuro, které se většina soudných lidí spíš směje, je paradox jak hrom. Ostatně tomu odpovídá i úroveň toho samozvaně kontroverzního názoru, který je napsán a “vyargumentován” dosti povrchně – byť v jádru s jeho obsahem souhlasit lze.

Gord
Admin

Aha, tak takhle je to. Děkuji neznělý, za vysvětlení. Zanecháme té směšné činnosti a odejdeme do ústraní dělat to co vy :-).

Arya
Host

Miss Metalshop je jako Instagramová prohlídka náctiletých. Dala jsem hlas té paní/slečně s kytarama, ta aspoň vypadala, že ji hudba baví a nepotřebuje se promenádovat s kilem mejkapu. Kdyby to byla aspoň Miss zpěvačka, podpořilo by to zároveň českou scénu. Ale takhle mě to příliš nezajímá.