More Than Pissed, aneb More Than Fest se ruší

More Than Pissed, More Than Joke, takhle se teď posledních pár hodin na události festivalu More Than Fest festivalu přezdívá. A já se tomu ani upřímně nedivím. Zrušit akci 48 hodin před jejím začátkem a ještě neuvést důvody? To je na kopanec gládami do anální oblasti. Jediné vyjádření, na které se EPG (organizátor festivalu) zmohl, je toto:

„Je nám veľmi ľúto, ale festival More Than Fest 2017 z techničkých príčin zrušený, teda sa neuskutoční v dňoch 17-20.8.2017. Vynasnažíme sa túto záležitosť maximálne vynahradiť.“

Z toho, co jsem slyšel, šlo o to, že došly peníze na zaplacení věcí, které měl daný festival mít na stage (světla apod.), ale co je na tom pravdy, skutečně nevím. Jediné, co je jisté je, že EPG má na svém štítu více šrámů, než by se od takové organizace čekalo. Nedodržené sliby, špatná organizace, zrušené koncerty na poslední chvíli, a teď i zrušení velkého čtyřdenního festivalu 48 hodin před začátkem. Jediné světlo naděje, které mají lidé, kteří chtěli na tento festival, přijet je, že se budou vracet peníze za vstupné. To ovšem nevynahradí ztracené dny dovolené, peníze za cestu, které utratili lidé ze zahraničí, apod.

 

 

V dnešní době tuto událost osobně vidím jako nejen výraz ultra mega velké neprofesionality, ale také debility a lhostejnosti. Co teprve kapely, které mohly touhle dobou někde skutečně hrát a potěšit tak posluchače. Jak jsem se doslechl, tak valná většina kapel ani neví, že se něco ruší. Vůbec se nedivím, že chtějí návštěvníci organizátory EPG lynčovat.

EPG si ukouslo více, než mohlo zvládnout – po jednom ročníku pozvat tolik velkých jmen, a to hned na 4 dny. Poté brečet na internetu, že jim nikdo nechce dělat partnera. Já se ani nedivím. S tím, jaké má EPG renomé. Důvěra ve festival nevznikne jen tak a nespadne nikomu do klína kvůli tomu, že pozve velká jména. Aneb takhle dopadla snaha zavést Slovensko na mapu velkých festivalů. Bohužel nezdarem. Ale snad není všem dnům konec, stále je na Slovensku Gothoom. A nebo, pokud si chcete vynahradit to, že nebude festival, můžete s iniciativními lidmi jít stanovat, když už nic, aspoň si užijete víkend s fajn lidmi. https://www.facebook.com/events/1900717270193960

More Than Pissed, aneb More Than Fest se ruší

About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na