O kapele My Pulse ze Slavičína jste se už mohli na našich stránkách dočíst pár věcí a na následujících řádcích tomu nebude jinak. Jejich aktuální desku „Vysaj“ totiž nemůžeme přehlédnout a snad ji na koncertech My Pulse nepřehlédnete ani vy.

Nejprve je třeba říct, že vydání desky nebyla žádná sranda, ale díky darům se vše podařilo a my se tak můžeme z nahrávky kapely, která hobluje velice slušný crossover, radovat. Vysaj bylo natočeno v letech 2015-2016 ve studiu UnArt a finální mix proběhl ve známém Studiu Šopa. Deska začíná skladbou „Drž se mě“, která je ideální otvírák plný energie. Ve zpěvákovi Antonínu Čížovi mají My Pulse poklad, protože jeho projev je fantastický a přesvědčivý. Druhý vál „Vysaj“ má v sobě zvláštní kouzlo a rafinovanost. Velice zajímavá skladba, kterou si budete broukat a vlastně nebudete vědět proč. Struny na kytarách dostanou slušně zabrat a odměnou jsou tvrdé riffy. Třetí vál s názvem „Stroj“ začíná skoro thrashově, což zvyšuje mé očekávání. Mnohokrát jsem si tuhle skladbu pustil, protože mi něco připomínala a jelikož dělám v průmyslu, tak si budu refrén téhle skladby zpívat den co den místo poslechu pitomých odrhovaček z rádia. Namažu, ať nestojím! „Hra s osudem“ má zajímavý text a stejně tak je na tom i hudba, podladěné kytary My Pulse sluší a hoši si rádi hrají s detaily, takže doporučuji soustředěný poslech. V „Najdi pravdu“ se opět přitvrdí a i hlas Tondy změní barvu. Na kvalitě to rozhodně neubere! V „Chci zpět“ mě zaujaly bicí, jež se mi zdají hlasitější než v ostatních skladbách. „Loď“ nabere kurz zpět k vyčnívajícím kytarám a dočkáme se i elektronických prvků, jenž se v tvorbě My Pulse tu a tam objevuje. Rozhodně nejoriginálnější skladba na desce. „Žij na plno“ nás vrátí zpět do klasického projevu My Pulse. Závěrečná „Jako vůl“ je důstojnou tečkou za albem Vysaj. Na albu neslyšíme jen hlas Tondy Číže, ale v roli hostů se představili J. ‚ČITTR‘ Chovanec (Drž se mě a Vysaj) a Magdalena Malaníková

Ačkoliv crossover není můj top styl, poté, co jsem viděl My Pulse živě, mě kapela zaujala. Myslím si, že album Vysaj je povedená nahrávka a snad se dostane k co nejvíce lidem.

My Pulse - Vysaj

8

Písně

8.0/10

Originalita

7.5/10

Produkce

8.0/10

Zpěv

8.5/10

Nástroje

8.0/10

Klady

  • Zpěv
  • Kytary

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x