Není to tak dlouho, kdy vás Obscuro informovalo o tom, že německá melodic death/doomová kapela Nailed to Obscurity uzavřela smlouvu s Nuclear Blast. První výsledek už se dostavil a pod patronátem slavného labelu vydávají Nailed to Obscurity nové album „Black Frost“.

Album vyjde 11. ledna 2019 a německá kapela si od něj, stejně jako její chlebodárce, asi slibuje hodně. „Black Frost“ by mělo být skutečnou esencí temné německé melancholie. Ta ostatně vane i z oficiálního vyjádření kapely: „Často v sobě nosíme frustraci, bolest, strach a vztek až do té doby, kdy už je pozdě. Stejně jako černý mráz obrůstá stěžeň a provazy lodi a zatěžuje je tak, že se celá loď převrhne, tak se zatěžujeme i my různými břemeny. Na tyto potlačené emoce se zaměřuje Black Frost, který je logickým pokračováním King Delusion. V nových skladbách jsou samozřejmě naše charakteristické rysy, vyznačující se zároveň větší otevřeností a mnohostranností. Nemůžeme se dočkat, až konečně vypustíme náš Nuclear-Blastní debut a představíme Black Forest naživo na stagi. To vše v lednu/únoru.“

Známý už je také tracklist alba, zahrnující sedm skladeb, které vznikaly v německém Woodshed studiu. Umělcem, který vytvořil depresivní cover, je Santiago Caruso.

Nové album čeští fanoušci uslyší ještě zčerstva, protože Nailed to Obscurity navštíví 27. ledna 2019 Zlín, spolu s Amorphis, Soilwork a Jinjer. Zlínský koncert bude tedy plný horkých novinek.

 

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x