Asi nejpopulárnější dívčí kapela současnosti, brazilská NERVOSA, je na pokraji rozpadnutí. Včera pozdě večer (25. 4.) oznámila frontwoman a hlavní tvář kapely Fernanda Lira na svém oficiálním facebookovém profilu své rozhodnutí skončit v kapele. O pár hodin později její kroky opětovala také bubenice Luana Dametto.

„Všechno má svůj začátek a konec, je to přirozený cyklus věcí,“ napsala Fernanda na svém profilu. K tomu přidala i ohlédnutí do minulosti, že bude navždy vzpomínat na první napsaný text, na první videoklip, setkání s největšími hvězdami současné scény a cestování po celém světě. Na závěr uvedla, že rozhodnutí je čistě její osobní záležitostí a že s hudbou nekončí. Uvedla, že z metalového světa neodchází nadobro, ale chystá nový projekt, který s koncem v NERVOSE nemá nic společného.

Na obrázku může být: 2 lidé

Ovšem spekulace o tom, že vztahy v kapele nebyly nejlepší, pouze podpoří i druhý odchod, ke kterému se Luana Dametto odhodlala pouhé 3 hodiny po své kolegyni. Také ona zmínila pokračování v novém projektu a osobní potřebu posunout se někam dál. Poslední členka NERVOSY, kytaristka Prika Amaral, se k současné situaci ještě nevyjádřila, a tak není jasné, jestli NERVOSA definitivně končí, či bude shánět nové spoluhráčky. Kapela se mnohokrát ukázala i v České republice a byla hudební ozdobou několika velkých festivalů včetně Brutal Assaultu či Masters of Rock.

O autorovi

Fanoušek obskurního undergroundového metalu, zejména v jeho rychlejších podobách. Nadšenec do objevování neznámých (starých i nových) kapel a taky obyčejnej metloš, co si rád dá pár piv.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x