Francouzská melodeathová smečka Aephanemer s charismatickou vokalistkou Marion Bascoul v čele ohlásila vydání nového alba a sdělila fanouškům podrobnosti. A co pro nás vlci z Toulouse připravili?

Album s názvem „Prokopton“ vyjde 22. března 2019. Bude obsahovat osm zbrusu nových skladeb a k tomu exkluzivní merch. Grafikem coveru je Niklas Sundin (Cabin Fever Media) a určitě se brzy můžeme těšit na první upoutávku, díky které si budeme moct udělat představu o tom, jak bude nové album znít.

Více informací na Bandcampu kapely:

https://music.aephanemer.com/album/prokopton?fbclid=IwAR2joIReV6omD2cWIr-9aYx5ha-gs0kbcMKN0oa3uo9DYKMkne7_wDy4jss

A ještě ukázka z tvorby francouzských melodiků:

 

A ještě jedna vlčí záležitost. Finští folk/blackoví Wolfhorde vydávají album „Hounds of Perdition“, které vychází u Inverse Records. Sedm hodně vyladěných skladeb by mohlo potěšit každého, kdo za temných nocí holduje pití z rohu a sní o hlubokých lesích severu. Album vychází 11. ledna 2019.

Odkaz na velmi dobře znějící album zde:

https://wolfhorde.bandcamp.com/album/hounds-of-perdition

 

Na závěr tu máme nový song od stále populárnějších Beast in Black. Album „From Hell with Love“ se chystá už na 8. únor tohoto roku a Kabanenova skupina do toho opravdu šlape, jak se dá. Beast in Black jsou na vzestupu, ať už se to někomu líbí, nebo ne – a strhávají na sebe stále větší pozornost. Projekt, který zpočátku budil trochu rozpaky svým velmi komerčním charakterem, ale prorazil a ukázal se jako životaschopný. Druhé dlouhohrající album opět vyjde u Nuclear Blast a z písně „Die by the Blade“ je patrné, jak bude novinka znít.

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x