Pár novinek ze světa extrémního metalu. Máme se na co těšit.

Vader budou letos produktivní. Koncem letošního jara vyjde jejich EP „Thy Messenger“ se čtyřmi songy. Songy jsou už nahrané a nyní skupina odhalila obálku, kterou pro ně vytvořil Wes Bencoter, jenž v minulosti spolupracoval se Slayer, Kreator či Sinister. Koncem jara nebo počátkem léta také začne nahrávání nové dlouhohrající desky, jež by podle kapely mohla vyjít už koncem roku.

Mystifier je undergroundová black/death kapela z Brazílie, která je činná už od roku 1989. Malinko slávy si tato poněkud obskurní kapela užila díky písni „Give the Human Devil His Due“, která se spolu s dalšími obskurními metalovými písněmi objevila v kultovním filmu Harmony Korineho „Gummo“. Mystifier nyní po skoro dvaceti letech vydávají LP nazvané „Protogoni Mavri Magiki Dynasteia“. Vydá ho Season of Mist.

Komu by se nestýskalo po trochu ztřeštěné muzice symfonic-black metalové kapely Bal-Sagoth? Kull je složený z členů Bal-SagothDyscaphia, kteří chtějí vytvářet muziku v duchu této oblíbené, bohužel již pár let zaniklé kapely. Album „Exile“ vydá 30. dubna Black Lion Records. 

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x